zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Miasto Lubań - kolejne wdrożenie systemu VelaCMS

Miasto Lubań - kolejne wdrożenie systemu VelaCMS

To już kolejne wdrożenie systemu VelaCMS na terenie województwa dolnośląskiego, tym razem naszemu autorskiemu systemu CMS - VelaCMS zaufało Miasto Lubań.

Treści na stronie internetowej zostały podzielone na 5 głównych działów, gdzie każdy z nich ma swoje indywidulane menu. Dzięki temu internauta szybko odnajduje interesujące go informacje na stronie. Strona została wykonana w 3 językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Całość została opracowana zgodnie z autorskim opracowaniem 6 kroków.

Strona Miasta Lubań została utworzona na systemie VelaCMS, który umożliwia łatwą i szybką aktualizację strony internetowej przez pracowników urzędu.

Efekty naszej pracy można zobaczyć na stronie www.luban.pl.

Lubań i jego okolice.

Tuż przy historycznej drodze Via Regia, w dolinie rzeki Kwisy, na wschodnim krańcu Górnych Łużyc leży Lubań – miasto o średniowiecznym rodowodzie. Bez cienia wątpliwości jest to niezwykle interesujące miejsce. Nie brakuje tutaj wspaniałych zabytków dawnej architektury świeckiej i sakralnej, XIX-wiecznych kompleksów industrialnych, a także niezwykle interesujących stanowisk archeologicznych. Ponadto walorem miasta i jego okolic są liczne pomniki przyrody ożywionej i nieożywionej. Atrakcje turystyczne Lubania i całego powiatu łączy sieć szlaków rowerowych i spacerowych. Dodatkowo do dyspozycji gości stoi dobra baza noclegowa i gastronomiczna.

Powrót