zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Profesjonalne wsparcie dla AmRest

Profesjonalne wsparcie dla AmRest

Kiedy technologia znaczy biznes... ESC SA dla AmRest

Zespół programistów Vela przygotował profesjonalną przeglądarkę wyników testów różnych przedsięwzięć. 

Aplikacja w łatwy do obsługi i funkcjonalny, a przy tym w niezawodny sposób i atrakcyjnie wizualnie przedstawia wyniki przeprowadzonych przez „ARC Rynek” badań ponad 300 konceptów, które rozproszone w różnych dokumentach były trudne do porównania między sobą. Stworzona przez nas przeglądarka tworzy uporządkowaną i usystematyzowaną bazę wyników, które można przeglądać z poziomu jednej aplikacji.

Wyniki zgodne ze specyfikacją użytkownika mogą być przedstawiane na jednym zbiorczym ekranie wynikowym.  Stawarza możliwość zestawienia wyników danego konceptu z konkretnym benchmarkiem – np. odnosić wyniki na wskaźnikach danego konceptu do wyników całej marki/kraju (możliwość krzyżowania z innymi parametrami) w zakresie wybranych podstawowych statystyk: średnia, minimum, maksimum.

Przeglądarka pozwala np. na zestawienie różnych benchmarków ze sobą – np. porównać można zbiorczo wyniki wszystkich konceptów konkretnej marki vs. wszystkich konceptów innej marki – dodatkowo daje możliwość krzyżowania z innymi parametrami, np. krajem.

przeglądarka wyników testów różnych przedsięwzięć

Powrót