zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Rowerem przez Zielonki z Velą!

Rowerem przez Zielonki z Velą!

Specjaliści Vela  dla cyklistów zwiedzających Gminę Zielonki.  Kończy się projekt renowacji rowerowych szlaków rowerowych. W ramach projektu dofinansowanego z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 przewidziane jest oznakowanie 84 kilometrów tras turystycznych, powstają również 24 miejsca spoczynkowe dla turystów. 

O wszystkich przygotowanych atrakcjach turyści mogę przeczytać na przygotowanym przez specjalistów Vela portalu: ROWEREM PRZEZ ZIELONKI, który został  wyposażony w nowoczesny, profesjonalny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią i wyglądem strony VelaCMS 2.0
 
Na portalu można w przejrzysty sposób przeczytać o miejscach gdzie warto zjeść, gdzie spać, jakie zabytki warto odwiedzić, wszystko ukazane na interaktywnych mapach!
 
Dzięki dostępnemu w VelaCMS 2.0 widgetowi Linii Czasu można w przejrzysty sposób zasięgnąć informacji o wszystkich nadchodzących wydarzeniach. 
 
Jeśli potrzebujesz zbudować profesjonalny, a przy tym łatwy w zarządzaniu portal, którego przygotowany przez niezwykle uzdolnionych grafików design oczaruje odwiedzających – zapraszamy do kontaktu, chętnie zaprezentujemy ogromne możliwości VelaCMS 2.0: tel. (12) 656-51-58 lub vela@escsa.pl
 
  rowerem przez Zielonki
Powrót