zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Witryna Grupy Jurajskiej GOPR

Witryna Grupy Jurajskiej GOPR

"Starannością oraz pełnym zaangażowaniem"* zdobyliśmy zaufanie ratowników.  Zakończyliśmy wdrożenie witryny Grupy Jurajskiej GOPR, strony kolejnych grup w przygotowaniu. 

Na stronie www.goprjura.pl możemy m.in. przeczytać jak postępować wobec wypadku, poczytać o niebezpieczeństwach w górach i  sprawdzić warunki pogodowe panujące w Jurze.  

Dla czytelników przygotowane aktualności, które dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzana VelaCMS 2.0 ratownicy dodają w myśl zasady WYSIWYG (what you see is what you get) wprowadzając je bezpośrednio na stronie. Rozmiar dodawanych w aktualnościach obrazów dopasowuje się do przygotowanego szablonu, którego rozmiar można wpisać w ustawieniach i zmieniać ruchem myszki bezpośrednio w edytorze. 

Na stronie również galerie fotografii na których możemy obejrzeć pracę GOPRowców. Obrazy do galerii redaktorzy mogą dodawać pojedynczo lub masowo. W sposób tradycyjny, bądź przerzucając   je "drag & drop" z drzewa treści VelaCMS 2.0, lub np. z pulpitu komputera. 

Teksty wiadomości kopiują z dokumentów Word lub OpenOffice, a te przenoszą się wraz z formatowaniem. 

Całość w ubrana w nowoczesny responsywny design! Zobacz pracę naszych wendesignerów: www.goprjura.pl

Responsywność - czyli automatyczne dopasowanie układu i grafiki witryny do rozdzielczości monitora odwiedzającego witrynę. Zachęcamy do zwężenia okna przeglądarki obserwację zmian na stronie 

Chcesz poznać możliwości systemu VelaCMS 2.0?

Umów się na prezentację:  tel. (12) 656-51-58 lub vela@escsa.pl

*Cytat z opinii o współpracy z zespołem Vela  wystawionej  po wdrożeniu portalu www.gopr.pl,  przez Jacka Dębickiego - Naczelnika GOPR

 

Witryna Grupy Jurajskiej GOPR
Powrót