zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Zmieniamy się w social media

Zmieniamy się w social media

Od tygodnia nasze wszystkie fanpage facebook’owe zmieniły szatę graficzną postów.

Niemal każda firma, która chce skutecznie komunikować się ze swoimi klientami posiada lub powinna posiadać strategię marketingową dla kanałów social media.   Tworząc strony internetowe naszych klientów, doradzając im w sprawach SEO/SEM podpowiadamy również rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych. Aby nikt nie mówił,   że „szewc bez butów chodzi” staramy się   prowadzić nasze działania w tym zakresie jak najlepiej.

 
 
 
 
Zapraszamy do odwiedzenia   i polubienia naszych fanpage:
 
https://www.facebook.com/esc.spolka.akcyjna - firmowy, spinający wszystkie nasze działania rynkowe ze sporym akcentem na najstarsze w obszarze outsourcingu IT i serwisu sprzętu komputerowego.
 
https://www.facebook.com/dobresystemyeu  - poświęcony oprogramowaniu do zarządzania firmą. Przedstawiamy na nim poszczególne programy, informujemy o ciekawych wdrożeniach. Piszemy posty na temat obsługiwanych branż: handlowej,   gastronomicznej, hotelowej, biur księgowych itp. Pojawiają się także promocje związane z programami dla firm.
 
https://www.facebook.com/fiskasy   -   nasz fanpage fiskalny.   Znajdziecie tam wszystkie bieżące informacje na temat drukarek   i kas fiskalnych. Informujemy o zmianach w przepisach zarówno wchodzących jak i planowanych.   Piszemy również o pozostałej elektronice wyposażenia sklepu jak terminale płatnicze, skanery, wagi itp.
 
https://www.facebook.com/Vela.ESCSA  - tworzymy strony internetowe i aplikacje internetowe. Od wielu lat. Na fanpage dzielimy się informacjami branżowymi. Przedstawiamy trendy i technologie jakie dominują w budowie stron i aplikacji internetowych.
 
Na fanpagach często informujemy o nowych artykułach na naszym blogu https://www.escsa.pl/blog
 
Pozdrawiamy
Zespół ESC SA
Nowa odsłona social media
 
Powrót