zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Informatycznie wspieramy CPE

Informatycznie wspieramy CPE

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z krakowskim oddziałem Centrum Projektów Europejskich. 

Przy ulicy Halickiej 9, swoją siedzibę ma Program Współpracy Transgranicznej (PWT) pomiędzy Rzeczpospolitą Polską, a Republiką Słowacką. Jednostka ta jest w całości obsługiwana przez naszych informatyków

PWT w swoich założeniach ma być odpowiedzią na wyzwania pogranicza pomiędzy Polską a Słowacją. Jego celem jest wspieranie projektów w zakresie ochrony i promocji dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, rozwoju transportu oraz poprawy jakości edukacji. Teraz i my dołożymy cegiełkę do budowania relacji polsko-słowackich. 
 
W ESC jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw i organizacji. W naszej ofercie znajduje się outsourcing IT, który obejmuje przejęcie zarówno części infrastruktury informatycznej jak i jej całości. W naszych realizacjach znajdują się skomplikowane procesy IT jak i proste zadania. Nasi specjaliści dbają również o wzorową komunikację z klientami, a właściwe zrozumienie problemu jest u nas równie ważne jak jego eliminacja. 
 
Cieszymy się, że wartości te zostały docenione przez Centrum Projektów Europejskich i to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni za całość procesów informatycznych w ich jednostce. 
 
Powrót