zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Targi Eurogastro przeniesione

Targi Eurogastro przeniesione

Targi Eurogastro, w których nasza firma miała brać udział, zostały przeniesione. 

O nowym terminie targów będziemy informować na bieżąco. 

[AKTUALIZACJA] Nowy termin targów został ustalony na 18-20 czerwca 2020. 

Targi Eurogastro pierwotnie miały się odbyć w dniach 25-27 marca 2020 roku w podwarszawskim Nadarzynie. ESC oczywiście planowało wziąć udział w tym wydarzeniu, które w branży gastronomicznej jest jednym z najważniejszych w kraju. Niestety, z powodu zagrożenia koronawirusem targi zostały przeniesione na inny termin. Ma być on znany do końca obecnego tygodnia.

 

Na oficjalnej stronie internetowej targów organizatorzy poinformowali o takiej decyzji na podstawie oświadczenia. Poniżej cytujemy je w całości.

Oświadczenie organizatorów targów EUROGASTRO

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-Cov-2), oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, apelem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, a także Wojewody Mazowieckiego Pana Konstantego Radziwiłła do organizatorów imprez o „przełożenie terminu imprez, w których bierze udział większa liczba osób” podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2020 oraz 13. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2020 na inny termin (szczegóły podamy do końca tygodnia).

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że o przeniesienie wydarzenia apelowała również znaczna część Wystawców.

Zaistniała sytuacja okazała się wyzwaniem dla nas wszystkich – organizatorów, Wystawców, jak i Odwiedzających, którzy już zaplanowali swoją wizytę na targach. Jednak bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem.

W obliczu wyższych i niezależnych od nas okoliczności sytuacja stała się na tyle poważna, że decyzja o przesunięciu terminu Targów jest, na chwilę obecną, najlepszym z możliwych rozwiązań.

Tym bardziej chcemy podziękować za liczne głosy zrozumienia i wsparcia. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja.

Przepraszamy za niedogodności związane z przesunięciem terminu Targów. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem.

Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowej dacie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd MT Targi Polska SA

 

O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zespół ESC

Powrót