zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Komunikat firmy ESC

Komunikat firmy ESC

Szanowni Klienci,

Na pewno do wszystkich z Państwa docierają informacje o rozszerzającej się pandemii Koronowarusa SARS-Cov-2.

W związku z zachowaniem podwyższonych środków ostrożności w sytuacji, gdy jest to możliwe zalecamy wszystkim naszym klientom obsługę zdalną. W naszej firmie przygotowywaliśmy się na to już od początku tygodnia i wdrożyliśmy odpowiednie procedury, które zapewnią Państwu najwyższej jakości obsługę. W przypadku wszelkich kwestii technicznych sugerujemy więc w pierwszej kolejności kontakt mailowy i telefoniczny.

Szczególnie do kontaktu zdalnego zachęcamy klientów z zakresu obsługi stron i aplikacji internetowych, a także administracji sieciowej i outsourcingu IT. Nasi pracownicy zostali dokładnie przeszkoleni w celu jak najlepszej obsługi.

Jednocześnie informujemy, że nasza firma nadal jest otwarta, jednak wielu pracowników pracuje zdalnie, by uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa. Tych, którzy zdecydują się na wizytę w naszej placówce pragniemy zapewnić, że w budynku zostały zastosowane wszelkie możliwe w tym okresie procedury w zakresie czystości i zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Przypominamy jednocześni, że najlepszym źródłem informacji na temat pandemii są komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Należy również bezwzględnie przestrzegać podstawowych zasad zapobiegawczych, takich jak mycie rąk i unikanie bezpośredniego kontaktu.

Z wyrazami szacunku

Zespół ESC 

Powrót