zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Zasady pracy od 25.03

Zasady pracy od 25.03
Szanowni Państwo, 
W związku z najnowszymi zaleceniami dotyczącymi zaostrzenia społecznej kwarantanny firma ESC SA
również dostosowuje się do jej warunków. 

Informujemy, że od 25 marca 2020 nasze biuro handlowe wprowadza ograniczenia dla wizyt klientów.  Drzwi będą otwierane po wcześniejszym anonsowaniu sprawy przez domofon, a w biurze będzie mógł przebywać w danym momencie tylko jeden klient (ewentualnie z osobą towarzyszącą).
 
Pragniemy zapewnić, że na bieżąco są realizowane wszystkie zlecenia handlowe i serwisowe. 
 
Nasza firma jest w pełni dostępna jeśli chodzi o pomoc zdalną. Byliśmy przygotowani na taką sytuację i w odpowiednim czasie zostały wdrożone odpowiednie procedury, które miały na celu zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu wykonywanych usług. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym oraz mailowo. 
 
Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego sklepu internetowego, dostępnego pod adresem escsa.pl/sklep/. W dalszym ciągu można tam zamawiać nasze produkty. 
 
Tryb realizacji zleceń wymagających kontaktu z klientem każdorazowo będzie ustalany indywidualnie, tak aby dochować wszelkich zasad ostrożności. 
 
W przypadku usług serwisowych, wszelkie wydawanie sprzętu, a także jego dostarczenie powinno być wcześniej uzgodnione telefonicznie. Sugerujemy korzystanie z przesyłek kurierskich lub ustalenie z nami innej formy transportu. Informujemy również, że dostarczany i odbierany sprzęt będzie przez naszych pracowników dezynfekowany. 
 
Przypominamy jednocześnie, że najlepszym źródłem informacji na temat pandemii są komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do zaleceń, a także przestrzeganie nowych obostrzeń. 
 
Z wyrazami szacunku
Zespół ESC

 

Powrót