zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Kolejne strony w portfolio

Kolejne strony w portfolio

Do naszego bogatego portfolio trafiły kolejne witryny internetowe wykonane dla jednostek samorządu terytorialnego.

Śledząc nasze profile na portalach społecznościowych na pewno nie umknęły Waszej uwadze przygotowane przez nas strony dla gminy Czarny Dunajec, Stegna, Wilkowice, Jordanów, czy też witryna zdjeciazdunajca.pl

Efekty prac naszych programistów możecie obejrzeć w zakładce realizacje. Tam też znajdują się informacje na temat oferowanych stron i aplikacji internetowych

Tymczasem przybliżmy pokrótce każdy z ostatnio oddanych portali. Zapraszamy do bliższego poznania naszych ostatnich realizacji.

Gmina Czarny Dunajec

Obraz przedstawiąjacy kolejne strony w portfolio

Strona uwypukla piękne położenie gminy i widoki, jakie się z niej rozpościerają. Można je podziwiać już na stronie głównej. Pamiętaliśmy jednak, że jest to przede wszystkim realizacja przygotowana na potrzeby samorządu terytorialnego, nie pominęliśmy jej funkcjonalnego aspektu. 

Użytkownik w szybki sposób, przy pomocy jak najmniejszej liczby kliknięć jest w stanie dotrzeć do poszukiwanych informacji. Służyć ma temu przejrzyste menu oraz stopka z danymi kontaktowymi wyświetlająca się jeszcze przed wyborem działu. Na stronie na uwagę zasługuje również rozbudowana baza noclegowa - rozwiązanie znane m.in. ze strony Zakopanego, które w tym wypadku zostało dopasowane do potrzeb gminy Czarny Dunajec.

Gmina Stegna

Fotografia zawierająca kolejne strony w portfolio

Nowym wyglądem portalu może cieszyć się również piękna nadmorska Gmina Stegna. Strona utrzymana jest w kolorystyce przywodzącej na myśl piaszczystą plażę, którą znajdziemy na terenie tej turystycznej miejscowości. 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa moduły, w które została wyposażona strona. Pierwszym z nich jest kalendarz wydarzeń, który w przejrzysty sposób prezentuje spis wszystkich wydarzeń np. danego dnia, miesiąca oraz roku. Po kliknięciu informuje nas, jakie atrakcje mają miejsce w kolejnych dniach. Drugim modułem jest mapa inwestycji, gdzie w prosty sposób można zobaczyć przedsięwzięcia ważne dla urzędu i mieszkańców. 

Gmina Wilkowice

Grafika o tematyce kolejne strony w portfolio

Najświeższa realizacja, która przekonuje swoją przejrzystością i łatwością obsługi. Na stronie znajdują się wszystkie elementy, którymi powinna cechować się witryna dla samorządu terytorialnego. Ku zadowoleniu mieszkańców strona jest również responsywna. 

Gmina Jordanów

Ilustracja przedstawiąjaca kolejne strony w portfolio

Chcąc wyróżnić stronę główną zdecydowaliśmy się umieścić na niej baner z fotografiami poszczególnych sołectw. Zdecydowanie przykuwa on uwagę użytkownika, a przy tym pozwala zobaczyć jak prezentuje się niemal cała gmina. 

Również na tej stronie uruchomiliśmy moduły mapa inwestycji i kalendarz imprez, które opisywaliśmy już w tym artykule. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ te dwa elementy są niezwykle pożądane przez urzędy. W końcu każda gmina chce być jak najbliżej swoich mieszkańców. 

Zdjęcia z Dunajca

Obrazek zawierający kolejne strony w portfolio

Strona zdjeciazdunajca.pl chociaż jest niewielka to jednak w zupełności spełnia wymagania Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnym Dunajcu, który jest jej właścicielem.

Na stronie znajdują się archiwalne fotografie oraz dokumenty dotyczące historii sołectw z Gminy Czarny Dunajec opublikowane z okazji 450-lecia powstania tej miejscowości. Część zdjęć została wydrukowana w specjalnej monografii, część natomiast została umieszczona na prezentowanej stronie internetowej.

Na uwagę zasługuje zaawansowana forma filtrowania fotografii, która zdecydowanie ułatwia mieszkańcom wyszukiwanie tego, czego najbardziej potrzebują. Zdjęcia mogą być wyświetlane w zależności od rodzaju, tagu, opisu, czy w zależności od daty. I to wszystko biorąc pod uwagę, że na stronie zostało dodanych ponad 400 fotografii - każda z indywidualnymi ustawieniami.

 
Chcesz mieć podobną stronę? Skontaktuj się z nami!
tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl
 

Powrót