zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Kolejne witryny w portfolio

Kolejne witryny w portfolio

Kolejne witryny internetowe dla jednostek samorządu terytorialnego trafiły do naszego portfolio.  Wszystkie mogliście oczywiście zobaczyć na naszym fanpage na Facebooku,

jednak uznaliśmy, że warto również przypomnieć o nich właśnie tutaj. Do stron internetowych, które zostały stworzone przez naszych programistów dołączyły:

  • Gmina Tymbark
  • Gmina Lesko
  • Gmina Ruciane-Nida
  • Miasto Ostrów Mazowiecka
  • Gmina Skawina 

Całą resztę portali przygotowanych przez nasz dział możecie obejrzeć w zakładce realizacje lub na dedykowanym portalu – Vela – strona i aplikacje internetowe. My tymczasem przybliżymy Wam ostatnie realizacje. 

Gmina Tymbark

Malownicza Gmina Tymbark ma nową odsłonę strony internetowej, którą możecie zobaczyć pod adresem www.tymbark.pl. Po wejściu na stronę główną rozpościera nam się piękna panorama miejscowości wraz z odpowiednimi sekcjami do wyboru. Rozwiązanie to znane jest m.in ze strony Czarnego Dunajca. Strona jest oczywiście dostosowana dla osób niepełnosprawnych zgodnie z wymaganiami WCAG 2.1.

Obraz przedstawiąjacy kolejne witryny w portfolio

Gmina Lesko

Gmina Lesko to jedna z naszych najnowszych realizacji, którą obejrzeć można pod adresem www.lesko.pl. Portal wita gości prestroną z animowanym logo i możliwością przejścia do konkretnych sekcji. Każda z nich może mieć własne submenu i aktualności, ponadto do każdej może być przypisany inny administrator - zgodnie z rolami, jakie odgrywają w gminie. 

Na stronie znajduje się również mapa inwestycji gminnych z podziałem na rodzaj inwestycji oraz ich status (realizowane, zakończone, planowane). Witryna oczywiście jest dopasowana do wymagań WCAG 2.1.

Fotografia zawierająca kolejne witryny w portfolio

Gmina Ruciane Nida

Ruciane-Nida to malownicza gmina położona w okolicach Jeziora Śniardwy, co tylko stanowi przykład tego, że geografia w żaden sposób nas nie ogranicza. 

Po wejściu na adres https://www.ruciane-nida.pl/ wita nas prestrona z wyraźnie zaznaczonym podziałem na część dla mieszkańców oraz turystów. Element ten często jest stosowany przez nas w turystycznych lokalizacjach i znacznie ułatwia poruszanie się po stronie postronnym użytkownikom. Podobnie jak poprzednie strony, jest ona oczywiście dostosowana do wymagań WCAG 2.1.

Grafika o tematyce kolejne witryny w portfolio

Miasto Ostrów Mazowiecka

Nową stronę internetową ma również Ostrów Mazowiecka, a efekty naszej pracy zobaczyć możecie na stronie ➡ https://www.ostrowmaz.pl/

Na stronie głównej przywita Was rozwiązanie znane m.in. ze strony Zakopanego, a więc podział na serwis "Dla mieszkańca" oraz "Dla biznesu i turysty". Dzięki temu w prosty sposób każdy znajdzie tam dokładnie takie informacje jakich potrzebuje. 

Ilustracja przedstawiąjaca kolejne witryny w portfolio

Gmina Skawina

Gmina Skawina jest z nami od wielu lat, w ostatnim czasie zdecydowano jednak o odświeżeniu wyglądu dotychczasowej strony internetowej. Jej nową odsłonę przedstawiamy pod adresem https://www.gminaskawina.pl/.

Na stronie nacisk położony został na wygodę użytkowników, przez co wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w prosty i intuicyjny sposób. Witryna została także dostosowana pod potrzeby osób niepełnosprawnych zgodnie z wymaganiami WCAG 2.1.

Obrazek zawierający kolejne witryny w portfolio

Chcesz mieć podobną stronę internetową? A może interesuje Cię aplikacja internetowa? Nie czekaj i zgłoś się do nas. 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl

Powrót