zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Jak działa VelaCMS

Jak działa VelaCMS

Poznaj działanie VelaCMS w trzech krokach

Panel zarządzania czyli strona oparta na systemie VelaCMS

Każda strona internetowa oparta na systemie VelaCMS posiada swój panel zarządzania. Pozwala on na dodawanie i edycję nowych treści oraz zarządzanie treściami archiwalnymi. Łatwy w obsłudze edytor tekstów, graficzne zarządzanie zdjęciami, bannerami, czy elementami "do pobrania" sprawia, że do obsługi witryny internetowej nie jest potrzebna wiedza programistyczna ani znajomość języka HTML.

  panel zarządzania vela cms

 

 

Strona www musi wyglądać

Dla każdej strony internetowej projektowane są kolory i rozmiary nagłówków, odnośników (linków) i tekstu podstawowego. Dobrze przygotowane style tekstów, zgodne z zasadami typografii, tworzą estetyczną i harmonijną całość z szatą graficzną witryny.

Zazwyczaj strona internetowa powinna posiadać 2 do 3 kolorów wiodących. Kolory te pojawiają się jako nagłówki, elementy menu, linki w tekście, elementy nawigacyjne. Inne kolory mogą się pojawiać w zdjęciach czy ikonach jednak nie powinny zanadto przytłaczać innych elementów strony.

Niezwykle przydatnym przy projektowaniu szaty graficznej strony internetowej narzędziem jest księga identyfikacji wizualnej » zawierająca m.in. zbiór zasad i wytycznych dotyczących posługiwania się znakami firmowymi.

Estetyczna całość

 

 

 

Łatwa edycja strony i zachowanie jej porządku

Oprócz łatwej edycji i dodawania treści, istotne jest ich właściwe uporządkowanie. Z czasem na stronie internetowej pojawiają się tysiące zdjęć i tekstów. VelaCMS pozwala w łatwy sposób zarządzać dużymi ilościami materiałów. Właściwe sortowanie, tworzenie folderów i odpowiednie nazewnictwo pozwalają łatwo przeszukiwać treści archiwalne oraz dodawać nowe treści w odpowiednich miejscach.

 

Estetyczna całość

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl