zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Współpraca z InsERT SA

Współpraca z InsERT SA

Od 1 grudnia 2016 r. ESC SA pełniła obowiązki Autoryzowanego Partnera InsERT SA (API) w województwie małopolskim.


Pierwszego lutego br. dołączyliśmy do oficjalnego grona Autoryzowanych Partnerów InsERT.

Firmy zainteresowane sprzedażą oraz   obsługą serwisową szerokiej oferty oprogramowania zapraszamy do współpracy. Rolą API jest dystrybucja programów oraz wsparcie techniczne partnerów oraz nabywców końcowych.

O InsERT

Oprogramowanie firmy InsERT jest najczęściej wybieranym przez małe i średnie firmy w Polsce. InsERT SA jest krajowym liderem wśród   producentów oprogramowania komputerowego, może się pochwalić sprzedażą aż   600 tysięcy licencji oraz wsparciu w rozwoju 360 tysięcy przedsiębiorstw.   Co więcej, oprogramowanie InsERT stało się standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym na mocy decyzji MEN.

InsERT SA tworzy programy do zarządzania: sprzedażą, finansami i   księgowością,   kadrami i płacami, relacjami z klientami (CRM)   oraz wiele innych wspomagających informatycznie działanie organizacji. Swoje produkty kieruje do właścicieli firm, do menedżerów, samodzielnych księgowych i   kadrowych. Użytkownikami systemów są sklepy, biura rachunkowe,   sieci handlowe, hurtownie, firmy produkcyjne oraz wiele innych rodzajów działalności. 

Zdecydowaną zaletą programów produkcji InsERT SA jest ich intuicyjność i łatwość w obsłudze, wdrażaniu oraz uruchamianiu. 

Zapraszamy do kontaktu:

ESC S.A.

ul. Mieszczańska 19

30-313 Kraków

tel. 12 656 51 58 wew. 70

e-mail: insert@escsa.pl

  InsERT API małopolska

Powrót