zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Fotorelacja z targów EuroGastro 2017

Fotorelacja z targów EuroGastro 2017

W dniach 5-7 kwietnia 2017 odbyły się 21 Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro.

To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HoReCa w Polsce. 

Celem targów jest zaprezentowanie różnorodnych usług, produktów i rozwiązań dla gastronomii i hotelarstwa. W zasadzie jedynie na targach odwiedzający mają tak dużą możliwość w jednym czasie i miejscu porównania ofert dostawców. EuroGastro jest również znakomitą okazją do nawiązywania krajowych i międzynarodowych kontaktów handlowych. 
 
Na targach jak co roku pojawili się właściciele, menadżerowie, kucharze oraz reprezentanci pozostałych zawodów związanych z HoReCa. Poza tym bardzo dużo osób zainteresowanych tematyką. Rozmawialiśmy z przedstawicielami restauracji, fast food‘ów, kawiarni, lodziarni i cukierni. Firm cateringowych, pubów, hoteli, pensjonatów, spa,   klubów i dyskotek. Na targach mamy przegląd całego tzw. przemysłu czasu wolnego.
 
W tym miejscu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli z naszej firmy. Jako generalny dystrybutor mobilnego programu do zarządzania gastronomią POSbistro wraz z producentem oprogramowania prezentowaliśmy cieszące się zainteresowaniem nowości:
  • Moduł Terminal Mini (mobilny bonownik kelnerski – wersja POSbistro przystosowana do pracy na małych ekranach np. smartfonach od 4”)
  • Moduł numerków zamówień
  • Aplikację POScaller (aplikacja do szybkiej obsługi zamówień telefonicznych w lokalu z identyfikacją numerów)
  • Moduł prezentacji (reklamy pokazujące się na ekranach dla klientów)
  • E-menu (interaktywny ekran z menu dostępny dla klienta, dzięki któremu może przeglądać i zamawiać potrawy)
  • CFD [ang. Customer Facing Display] (ekran dla klienta, na którym wyświetlane są pozycje nabijanego rachunku, mogą być przeplatane reklamami)
  • DirectBistro (aplikacja służąca wyszukaniu lokalu gastronomicznego, sprawdzenia menu oraz zamówieniu online).
 
Naszym Klientom, Dystrybutorom i Gościom dziękujemy za owocne spotkania podczas największych targów HoReCa w Polsce. Jest nam niezmiernie miło, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów jak również na targi jesienne tym razem w Krakowie.
Targi EuroGastro 2017

Galeria - Fotorelacja z targów EuroGastro 2017

Powrót