zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Pakiet PC MARKET z kasą i czytnikiem!

Pakiet PC MARKET z kasą i czytnikiem!
Najnowsze pakiety PC MARKET  zawierają:
 
1. Niezawodne oprogramowanie  PC MARKET  z modułem kasowym PC POS na jedno stanowisko
2.  Czytnik kodów  kreskowych renomowanej firmy  Honeywell 
3. Wybraną  drukarkę fiskalną
oraz opcjonalnie
4.Terminal POS.
 
 
PC Market to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią czy marketem. Program jest prosty w obsłudze i intuicyjny, a jednocześnie kryje w sobie wiele funkcji i możliwości, takich jak:
 
  • Wyszukiwarka najgorzej i najlepiej sprzedających się towarów,
  • Śledzenie dokładnej historii towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki,
  • Sprawdzanie stanu rozliczeń z kontrahentami. (ilość niezapłaconych faktur, kwoty nieodebranych pieniędzy)
  • Podgląd na zyski sklepu. Program przeliczy kwotę marży, którą  sklep zrealizował w bieżącym dniu (lub w przeszłości) na sprzedanych towarach.
  • Wgląd w stan kasy. W każdym momencie mamy możliwość podglądu, ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kierownika sklepu.
Więcej informacji na temat oprogramowania znajdziesz tutaj.
 
  1. Program PC MARKET z modułem kasowym PC POS może łączyć się z urządzeniami fiskalnymi, usprawniając tym samym przepłw informacji, aktualizując stany magazynowe oraz generując bieżące raporty. Wybierz to, które Cię interesuje lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty indywidualnej.
Oprogramowania PC Market możemy używać zarówno na terminalu dotykowym POS specjalnie przeznaczonym do stanowisk handlowych lub na komputerze stacjonarnym/laptopie - wybór należy do nas.
 
  1. Czytnik kodów oferowany w promocyjnych pakietach to  jeden z najpopularniejszych modeli marki Honeywell .To to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy wyposażony dodatkowo w podstawkę, która dodatkowo da nam możliwość pracy ze skanerem w trybie w pełni autonomicznym, bez zaangażowania kasjera w jego ręczną obsługę.
 
  1. Drukarka fiskalna to urządzenie niezbędne do pełnego funkcjonowania  pakietu stanowiska sprzedażowego, który dla Was przygotowaliśmy. Do wyboru 2 opcje od dwóch polskich, topowych producentów branży fiskalnej.
Drukarki Posnet Thermal XL2 Online oraz Novitus HD II Online to szybkie i trwałe i proste w obsłudze urządzenia, które podłączysz do swojego stanowiska sprzedażowego, warto podkreślić
Pakiety dostępne w promocji:
 
Obraz przedstawiąjacy pakiet PC MARKET z kasą i czytnikiem!
 
Skontaktuj się z nami i ułatw swoje procesy handlowo-magazynowe! 
 
tel. (12) 656-51-58 lub  sprzedaz@escsa.pl
Powrót