zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Pakiet PC MARKET z kasą fiskalną i czytnikiem w niskiej cenie!

Pakiet PC MARKET z kasą fiskalną i czytnikiem w niskiej cenie!

 

 

 

Chcesz zoptymalizować pracę swojego sklepu, marketu czy sieci sklepów? 

Stawiasz na szybką i sprawną obsługę Klienta?

Chcesz z łatwością przygotowywać raporty sprzedaży a także bezproblemowo przeprowadzać inwentaryzacje?

 

 

Bez względu na to jaki jest profil Twojej działalności - sklep spożywczy, ogólnoprzemysłowy, monopolowy, odzieżowy czy market AGD/RTV, te pakiety spełnią Twoje oczekiwania!

 

Pakiety "PC MARKET +"  zawierają:

1. Niezawodne oprogramowanie  PC MARKET  z wybranym  modułem kasowym. 

2.  Czytnik kodów  kreskowych renomowanej firmy  Honeywell 

3. Wybraną  kasę fiskalną.

Program PC MARKET z modułem kasowym może łączyć się z różnymi urządzeniami fiskalnymi.  W naszym Sklepie  znajdziesz pełną ofertę urządzeń fiskalnych (i nie tylko) dystrybuowanych przez naszą firmę.
Wybierz to, które Cię interesuje.

Najczęściej wybierane kasy z modułem kasowym PC MARKET :

Novitus Sento LAN E - dedykowana niedużym sklepom. Pozwala na zaprogramowanie do 16 000 pozycji. Zastosowany interfejs LAN umożliwia szybka wymianę danych z komputerem. Kompaktowy wymiar sprawia, że wpasuje się w stanowisko o ograniczonej powierzchni na urządzenie. 
Więcej...

Novitus Sento  online -  pozwala na zapisanie 50 000 towarów w bazie. Ta mała i poręczna kasa fiskalna idealnie sprawdzi się na stanowisku z ograniczoną powierzchnią. To nowoczesne urządzenie w wersji online pozwala na łączenie z  Centralnym Repozytorium Kas. 
Więcej...

Novitus Next - kasa fiskalna o ciekawym designie i nieograniczonej bazie zapisanych towarów, idealnie sprawdzi się w średnim sklepie i dużej placówce handlowej. Posiada przejrzysty  ekran dotykowy oraz standardową klawiaturę. Wyjątkowo szybki mechanizm drukujący z obcinaczem papieru.
Więcej...

Novitus Next Online - Podobnie jak w standardowej wersji, posiada możliwość zapisania nieskończonej ilości towarów. Wersja online łączy się z  Centralnym Repozytorium Kas poprzez sieć teleinformatyczną. Może łączyć się poprzez:  3x RS232, 1x Ethernet, 1x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja). 
Więcej...

Elzab Delta Max E61    To nasz bestseller, zwłaszcza wśród właścicieli dużych placówek handlowych. Ta rozbudowana kasa fiskalna, dzięki bogatej funkcjonalności systemu sprzedaży, zachwyca rozwiązaniami usprawniającymi pracę na stanowisku sprzedażowym. Godne uwagi są rozbudowane opcje obsługi promocji, współpraca z wagami i wago-skanerami, a także obsługa 8 walut.
Więcej...

 

Poznaj ceny wybranych pakietów.

Obraz przedstawiąjacy pakiet PC MARKET z kasą fiskalną i czytnikiem w niski...

Nie widzisz w pakiecie tego, czego potrzebujesz?
Chcesz na stanowisku kasowym korzystać z drukarki fiskalnej czy PC POS?

Bez obaw!
Napisz jakie masz potrzeby, a  stworzymy dla Ciebie spersonalizowany pakiet w dobrej cenie!

Skontaktuj się z nami i ułatw sobie procesy handlowo-magazynowe! 
tel. (12) 656-51-58 lub 
sprzedaz@escsa.pl

 

Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Powrót