zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Twoja aplikacja w 4 krokach

Twoja aplikacja w 4 krokach

Available languages:

Aplikacja internetowa może powstać w czterech krokach

Skuteczna aplikacja internetowa to taka, która rozwiązuje konkretne problemy. Aby spełniała swoje zadania powinna być dobrze przemyślana i zaprojektowana. Dzięki procesowemu podejściu (krok po kroku) do projektowania i tworzenia aplikacji, mamy pewność, że będą one użyteczne i dobrze wykorzystywane.

Krok 1 – Analiza problemu

Każda aplikacja to rozwiązanie dla innego problemu. Zarządzanie finansami różni się od zarządzania zasobami ludzkimi czy czasem pracy. Każda firma czy instytucja ma swoją specyfikę, dlatego by stworzyć unikalną aplikację, musimy dogłębnie poznać procesy, które nasza aplikacja będzie obsługiwać.

Krok 2 – Projekt aplikacji

Projekt aplikacji, który często zaczyna swoje życie na kawałku kartki czy tablicy, szybko zamienia się w funkcjonalne prototypy. Zanim zaczniemy przetwarzać duże ilości informacji, testujemy aplikację na przykładowych danych. W zależności od "wrażliwości" przetwarzanych informacji dobiera się odpowiedni dla nich poziom zabezpieczeń.

Krok 3 – Realizacja

Prototypy zmieniają się w konkretną aplikację, która na tym etapie testowana jest na ekstremalnych ilościach danych, tak by mieć pewność, że będzie niezawodna. Ważne jest by aplikacja stworzona została przy pomocy najnowszych języków i rozwiązań technologicznych, aby w przyszłości była możliwa jej rozbudowa.

Krok 4 – Uruchomienie

Po przeszkoleniu osób odpowiedzialnych za obsługę aplikacji jest ona uruchamiana. Efekty wdrożenia aplikacji takie jak optymalizacja czasu czy uproszczenie procesów, odczuwalne są natychmiast.

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl