zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

MCK z VelaHR i elektroniczną ewidencją

MCK z VelaHR i elektroniczną ewidencją

Zmodernizowana aplikacja Vela HR z czytnikiem kart w Międzynarodowym Centrum Kultury.

 

W Międzynarodowym Centrum Kultury mieliśmy za zadanie wdrożenie zmodernizowanej aplikacji VelaHR i połączenie jej z czytnikiem kart.

Dodatkowym wyzwaniem było wykorzystanie już istniejących kart identyfikacyjnych (wykorzystywanych przy systemie kontroli dostępu) jako opcji ewidencji pracy pracownika.

VelaHR jest naszą autorską aplikacją więc doskonale znamy jej elastyczne możliwości. W ramach tego projektu, stworzyliśmy specjalistyczne rozwiązanie które pozwala na komunikację aplikacji
z czytnikiem kart i co ważne,  nie wymaga dużego nakładu finansowego jak na przykład przy tworzeniu synchronizacji
z hermetycznymi systemami RCP.

Proces wdrożenia przebiegł pomyślnie. Aby zminimalizować ilość prac montażowych zastosowaliśmy świetnej jakości czytnik z modułem WiFi, który zsynchronizowany został z aplikacją VelaHR. Do tak skonstruowanego systemu podpięliśmy istniejące już karty identyfikacyjne. Dzięki temu rozwiązaniu nie było potrzeby zakupu dodatkowych identyfikatorów dla pracowników.

Jak to działa? Otóż, pracownik odbija kartę w momencie rozpoczynania i kończenia pracy, co automatycznie raportowane jest w aplikacji VelaHR - pozwala to nie tylko na ewidencjonowanie czasu pracy, jest także źródłem informacji o aktualnej liczbie zarejestrowanych w budynku pracowników.

Niewątpliwym atutem tego projektu jest także zautomatyzowanie procesów pracowniczych dzięki wykorzystaniu aplikacji VelaHR. Pracodawca jest w stanie monitorować pracę swoich pracowników, a pracownicy uzyskują dostęp do szerokich możliwości tego systemu.

Aplikacja VelaHR to nie tylko elektroniczna ewidencja pracy pracownika, posiada również szereg opcji przydatnych przy zarządzaniu zasobami ludzkimi i materiałami w firmie.

Dowiedz się więcej na temat VelaHR

Skontaktuj się z nami:
tel.  (12) 656-51-58,      e-mail:  sprzedaz@escsa.pl

Powrót