zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Wiosenne szaleństwo bezprzewodowych systemów przywoławczych!

Wiosenne szaleństwo bezprzewodowych systemów przywoławczych!

Poznajcie, dlaczego warto zaopatrzyć się w systemy przywoławcze na wiosnę!

Wiosna to idealny moment na inwestycje w bezprzewodowe systemy przywoławcze. Dlaczego? Lokale gastronomiczne w tym czasie otwierają swoje ogródki oraz przyjmują większą liczbę klientów na zewnątrz. Systemy te są nieocenione w obsłudze zewnętrznych stref serwisowych, umożliwiając kupującym wygodne oczekiwanie na swoje zamówienia w przestrzeniach otwartych, bez konieczności stania w kolejce. Przywoływacze i pagery pozwalają na błyskawiczne reagowanie na potrzeby gości, co znacząco podnosi jakość obsługi i efektywność pracy. Implementacja tych nowoczesnych rozwiązań w początkowym okresie wiosennym umożliwia ich przetestowanie i dostosowanie procesów przed sezonem letnim. Urządzenie zapewnieniają i satysfakcje doświadczenia dla klientów korzystających z zewnętrznych przestrzeni gastronomicznych.

W dynamicznie rozwijającym się świecie usług, efektywna komunikacja między Klientem a personelem jest kluczem do sukcesu. Bezprzewodowe systemy przywoławcze stanowią nowoczesne rozwiązanie, które znacząco usprawnia interakcje w różnorodnych branżach. Gdzie się przydadzą najbardziej?

Zastosowanie w różnych sektorach
Bezprzewodowe systemy przywoławcze znajdują zastosowanie nie tylko w gastronomii. Idealnie sprawdzają się również w szpitalach, gdzie ułatwiają komunikację między pacjentami a pielęgniarkami. W hipermarketach umożliwiają szybkie wezwanie managera do kasy, a w przemyśle sygnalizują awarie maszyn. Ich wszechstronność sprawia, że są niezastąpione wszędzie tam, gdzie liczy się czas i efektywność.

Nieocenione w gastronomii
W branży gastronomicznej, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, systemy te udowadniają swoją wartość. Przywoływacze gastronomiczne i pagery kelnerskie idealnie sprawdzają się w letnie miesiące, gdy otwarte są ogródki i place z foodtruckami. Umożliwiają one Klientom oczekiwanie na zamówienie w komfortowych warunkach, eliminując zbędne kolejki i zatłoczenie przy punktach wydawania potraw.

Funkcjonalności i korzyści

- Przywoływacz gastronomiczny:  Umożliwia Klientom odbiór potraw dzięki wibracjom urządzenia, które mieszczą się w dłoni.

- Kelnerskie pagery:  Informują obsługę o potrzebie stawiennictwa przy stoliku, zwiększając dyskrecję i komfort gości.

Jeżeli jesteś zainteresowany systemami bezprzewodowymi to zadzwoń do nas pod numer:

+48 12 656 51 58    (ul. Mieszczańska 19, 30-313 Kraków)

lub

+48 12 656 33 64  (Os. Teatralne 3, 31-945 Kraków).

Powrót