zmień dział




FoodSoft - oprogramowanie dla gastronomii

FoodSoft - oprogramowanie dla gastronomii

Oprogramowanie Foodsoft

Foodsoft jest oprogramowaniem przeznaczonym do obiektów gastronomicznych typu restauracje, puby, pizzerie i wiele wiele  innych. Dzięki swojej skalowalności pozwala łatwo sprostać  wymaganiom pracy wielu stanowisk sprzedażowych jednocześnie dając stały dostęp do aktualnych danych obejmujących cały obiekt gastronomiczny. Zapewnia łatwą komunikację kelnerów z kuchnią skracając do minimum czas potrzebny na obsługę zamówienia.

Na całość systemu ePOS składają się:

 

 • ePos.POS (Sprzedaż – obsługa terminali POS)
 • ePos.Boss (Analizy, raporty, rozliczanie RCP i wiele innych funkcji nie zbędnych dla menagera lokalu)
 • ePos.Online (System informacji o stanie lokalu – umożliwia bieżący podgląd stanu lokalu przez WWW)
 • ePos.eMenu (prezentacja menu lokalu na WWW )
 • ePOS.Centrala (centralne zarządzanie siecią – moduł w przygotowaniu 

System ePOS.POS to unikatowe rozwiązanie na rynku hospitality, połączenie łatwości użytkowania z bogactwem funkcji i skalowalnością. Moduł ePOS.POS służy do pełnej obsługi stanowiska kasowego.

 

Foodsoft - oprogramowanie dla restauracji

 

Główne cechy modułu ePOS.POS

 

 • KOMFORT PRACY-  Wyobraź sobie program, który jest tak prosty w obsłudze, że jest na nim w stanie pracować nawet dziecko. Taki właśnie jest nasz ePos.POS. Przystosowany do obsługi ekranów dotykowych za pomocą dłoni. Intuicyjne menu, czytelny interfejs, interaktywny system pomocy to tylko niektóre z cech wyróżniających nasze rozwiązanie

 • PEŁNA KONTROLA PRACOWNIKÓW- Dzięki naszemu rozwiązaniu masz stały dostęp do informacji o stanie swojego lokalu.Moduł RCP pozwoli Ci na sprawdzenie obecności swoich pracowników i rozliczenie ich czasu pracy. Całości dopełniają uprawnienia do poszczególnych funkcji (np. udzielania rabatów)

 • SKALOWALOŚĆ, OBSŁUGA RÓŻNYCH MODELI SPRZEDAŻY- Sprzedaż szybka, sprzedaż na grupę, zamówienia telefoniczne czy sprzedaż w lokalu – obsługuj stanowisko sprzedaży w dowolny sposób – zależny tylko od wymagań.System Epos.POS jest skalowalny i daje Ci możliwość obsługi klienta zarówno o typie „fastFood” jak i imprez typowo cateringowych oraz innych

 • FUNKCJONALNOŚĆ I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA- Bogactwo opcji pozwala na dopasowanie programu do swoich potrzeb, niezależnie czy prowadzisz pizzerie czy kawiarnie. Opcje działania naszego programu są w pełni definiowalne i dają Ci niebywałe możliwości ulepszenia pracy Twojego lokalu. 

System ePos FoodSoft.pl to kompletne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych pozwalające na oszczędność czasu i środków poprzez zwiększoną kontrolę i doskonałą informację zwrotną o stanie lokalu.

Foodsoft - oprogramowanie dla restauracji

 

Główne cechy modułu ePOS.BOSS

 • INTUICYJNA OBSŁUGA -  Większość operacji w ePos.Boss wykonywana jest przy pomocy kreatorów prowadzących przez definicje potraw, produktów czy stanowisk sprzedaży, dzięki czemu uważamy, że jest to najbardziej intuicyjne oprogramowanie na rynku.

 • ANALIZY I RAPORTY PODANE JAK NA TACY -    ePos.Boss jak na tacy jest w stanie podać Ci pełne informacje o stanie Twojego lokalu. Informacje o ilości gości, o rodzajach zamówień czy najczęściej zamawianych potrawach. Nie musisz już więcej spędzać godzin nad arkuszami kalkulacyjnymi, dostaniesz wszystkie informacje podane w łatwy i czytelny sposób.

 • WIĘKSZA KONTROLA, WIĘKSZE ZYSKI - ePos.Boss umożliwia pełną kontrolę pracowników w zakresie RCP (rejestr czasu pracy) jak i analizę pod kontem wykonanych storn czy wyników sprzedaży dla danego kelnera. Możesz teraz łatwo prześwietlić stan swojego lokalu dzięki rozbudowanym informacjom, chociażby o aktualnie zajętych stolikach czy ilości wykonanych storn przez pracowników.

 • SYSTEM DLA WYMAGAJĄCYCH, ANALIZY OLAP, RAPORTY
  DEFINIOWALNE - 
  ePos.Boss to w pełni profesjonalny system, oparty na najnowszych technologiach .NET oraz silniku bazodanowym MSSQL zostały zaimplementowane w nim narzędzia ułatwiające analizy przekrojowe danych OLAP - to właśnie dzięki nim możesz badać trendy i analizować przekrojowo dane sprzedażowe z Twojego lokalu. 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

Dział Handlowy: +48 12 656 51 58 - wew. 17 lub 20 e-mail: sprzedaz@escsa.pl