zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


O systemie VelaCMS

O systemie VelaCMS

VelaCMS - CMS (Content Management System)

Korzystanie z gotowych produktów informatycznych często zmusza firmy do kompromisu, ponieważ nie spełniają one stawianych przed nimi wymagań i nie dają pełnej satysfakcji. Optymalnym rozwiązaniem są tworzone na indywidualne zamówienie aplikacje dostosowane do specyfiki firmy i jej potrzeb. 

Firma ESC S.A. oferuje w tym zakresie wykonanie dowolnych aplikacji internetowych, od prostych baz danych, poprzez systemy obsługi e-commerce i systemy zarządzania treścią serwisu WWW, aż po zaawansowane rozwiązania intranetowe i extranetowe, systemy zarządzania kontaktami z Klientami (CRM), czy programy analityczne. Stosując nowatorskie techniki zarówno w procesie projektowania, jak i tworzenia oprogramowania, gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność produktu finalnego. 

Wsparta wiedzą marketingową, nowoczesna technologia internetowa, połączona z atrakcyjną grafiką i personalizacją interfejsu może sprawić, że korzystanie z aplikacji sieciowych naszej  firmy okaże się opłacalnym przedsięwzięciem, pozwalającym na dużą oszczędność czasu i  wysiłku. Tworzone przez nas rozwiązania mogą w znacznym stopniu zoptymalizować kontakt firmy z jej klientami i partnerami, ułatwić dotarcie do danych, wpanel admina vela cmsspomóc kontrolę i zarządzanie  przepływem informacji oraz zaoszczędzić cenny czas. Po zakończeniu prac nad zamówioną aplikacją zapewniamy ciągłe wsparcie techniczne oraz bieżącą opiekę i konserwację systemu.

Podstawowym zadaniem VelaCMS jest oddzielenie treści (zawartości informacyjnej serwisu) od wyglądu (sposobu jej prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji przez uprawnionego redaktora system przenosi je do bazy danych, jednocześnie wypełniając nimi odpowiednie miejsca na stronach WWW. Wykorzystanie szablonów stron sprawia, że zmiana koncepcji graficznej całego serwisu sprowadza się do przygotowania i wyboru innego szablonu, przy czym system nie narzuca żadnych ograniczeń kompozycyjnych. Dzięki takiemu podejściu proces publikacji w Internecie staje się prosty — specjaliści mogą skoncentrować się na swojej pracy i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji użytkowych (np. edytorów tekstu). Każda strona WWW generowana jest dynamicznie, w oparciu o szablony i zawartość baz danych — dynamika oznacza więc zawsze aktualne informacje w serwisie. Nasz system zarządzania treścią oparty jest na systemach bazodanowych MySQL i  językach skryptowych (server-side) PHP (i innych).

 

Zobacz nasze realizacje

realizacje stron internetowych

 

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl