zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne marki POSNET 

Kasy Fiskalne i Drukarki Fiskalne marki POSNET to szeroka gama urządzeń fiskalnych dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. POSNET to polska firma   produkująca – od ponad dwudziestu lat – urządzenia na najwyższym poziomie jakości. 
 
Kasy i drukarki fiskalne POSNET wyróżniają się awangardowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach. Kolejne modele urządzeń fiskalnych dostosowywane są do aktualnych potrzeb użytkowników.   Urządzenia słyną ze swojej bezawaryjności i dobrej współpracy w rozbudowanych systemach sprzedaży. 
Ze względu na różnorodność popytu możemy zestawić sprzęt, którym dysponujemy w następujących kategoriach: 
  • Kasy Fiskalne Małe – mobilne                                  
  • Kasy Fiskalne Średnie 
  • Kasy Fiskalne Duże 
  • Drukarki Fiskalne – mobilne 
  • Drukarki Fiskalne – sklepowe
  • Drukarki Fiskalne – bileterki
  • Drukarki Fiskalne – apteczne
 
Duży wybór urządzeń fiskalnych firmy POSNET pozwala na spełnienie oczekiwań praktycznie każdego klienta. Zarówno kasy fiskalne, jak i drukarki fiskalne marki POSNET nie odstępują na krok obecnym trendom technologicznym. Korzystając z nich optymalnie inwestujesz w rozwój swojego biznesu. Satysfakcja i zadowolenie z zakupu urządzeń są gwarantowane.   Prawidłowy dobór urządzenia fiskalnego usprawni działania i poprawi jakość pracy.
 
W dalszej części pragniemy państwu przybliżyć, modele które są przez naszych klientów najchętniej nabywane, oraz cieszą się największym zaufaniem.

Kasy fiskalne POSNET

W kasach fiskalnych z kategorii „ MAŁYCH - MOBILNYCH”   przoduje model POSNET MOBILE HS EJ – cechują ja przede wszystkim małe gabaryty, lekkość i atrakcyjny wygląd. Kasa jest prosta w obsłudze oraz gwarantuje zapis na kopi elektronicznej. Najchętniej wybierana przez, prawników, lekarzy, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie itp.
Równie dużym zaufaniem cieszy się nowa kasa fiskalna POSNET ERGO – zgrabna mała kasa, która posiada podświetlaną, silikonową klawiaturę z możliwością zaprogramowania   27 skrótów, dzięki niej w łatwy i szybki sposób prowadzimy sprzedaż. Funkcja kaso-wagi, którą posiada kasa fiskalna Posnet Ergo, rozszerza jeszcze bardziej już sporą funkcjonalność tego sprzętu. Najczęściej dociera do: specjalistów, salonów kosmetycznych, mechaników, na bazary (bardzo mocna bateria), do kiosków i małych punktów prowadzących sprzedaż towarów ważonych.
 
 
Kasy Fiskalne z tak zwanej kategorii średniej wielkości kas – tutaj faworytem najczęściej   wybieranej kasy jest model – POSNET REVO - wyposażony w dwa wyraźne graficzne wyświetlacze, powoduje że w przejrzysty sposób możemy prowadzić sprzedaż, równie w szybki i swobodny sposób operujemy kasą dzięki podświetlanej klawiaturze switchowej (lub silikonowej do wyboru). Kasa ma szybki i wytrzymały mechanizm drukujący oraz, co jest wyjątkiem w kasach fiskalnych – obcinacz papieru. Kasa fiskalne Posnet Revo posiada również zapis kopi elektronicznej. Dzięki funkcji kaso – wagi najczęściej wybierana przez lokale gastronomiczne, cukiernie, piekarnie, masarnie itp. 
 
 
Kasa Fiskalna z kategorii dużych – inaczej systemowych kas to kasa POSNET NEO XL - jej mocna średniej wielkości konstrukcja, sprawia że kasa działa szybko, i niezawodnie. Jest to najbardziej wytrzymała kasa fiskalna na rynku. Posiada alfanumeryczny wyświetlacz, kopie elektroniczną, oraz jest kompatybilna z terminalem płatniczym i szalką ważącą, to oczywiście tylko najważniejsze cechy tych kasy fiskalnej Posnet Neo. Najchętniej sięgają po nią markety i inne sklepy wielobranżowe z dużą bazą towarową itp. 
 
To oczywiście niewielka część kas fiskalnych marki POSNET. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi modelami, jesteśmy przekonani że każdy klient odnajdzie u nas urządzenia, których potrzebuje. 
 

Drukarki fiskalne POSNET 

Wybierając drukarkę fiskalną najczęściej bierzemy pod uwagę kwestie funkcjonalności, wydajności, komunikacji oraz gabarytów. Firma POSNET uwzględniając te czynniki ma dla nas szeroki wybór urządzeń. Aby trochę ułatwić kwestie doboru odpowiedniej drukarki fiskalnej przedstawimy Państwu najchętniej i najczęściej wybierane drukarki marki POSNET z uwzględnieniem gabarytów urządzenia i zastosowania. Modele te cieszą się największym zaufaniem naszych klientów i od lat z powodzeniem pracują w firmach w całej Polsce. 
 
 
Jedna z najczęściej wybieraną drukarką mobilną z naszej oferty jest drukarka fiskalna POSNET TEMO HS EJ -   obecnie jest to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku, jej   zaletą jest wytrzymała bateria oraz możliwość szybkiej i łatwej wymiany papieru. Występuje w wersji z komunikacją po kablu USB lub umożliwia komunikację bezprzewodową w wersji z   modułem komunikacyjny Bluetooth. Drukarka Posnet Temo HS EJ z Bluetooth stabilnie współpracuje z systemami sprzedaży na tabletach, czy telefonach. Świetnie sprawdza się w mobilnych nowoczesnych systemach gastronomicznych (np. POSbistro) w foodtruckach, kawiarniach i mobilnych stanowiskach sprzedaży. Zaletą drukarki jest atrakcyjna cena.
 
 
Kolejne urządzenie cieszące się ogromną sympatią klientów, to drukarka fiskalna POSNET THERMAL XL – to niezawodny sprzęt wyposażony w bardzo szybki mechanizm drukujący i - ułatwiający pracę kasjera –obcinacz papieru. Jest to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna, posiada wiele opcji wydruków niefiskalnych (faktur, kuponów, kodów, itd.) i oczywiście zapis   na kopii elektronicznej. Mieści się w nie 100 m rolka papieru. Drukarka ma trzy typy wyświetlaczy,   popularny jest tzw. OLED. Posnet Thermal XL komunikuje się po USB, RS i LAN. Cieszą się nią sklepy i lokale gastronomiczne obsługujące dużą liczbę klientów – zależy   im na szybkiej i łatwej obsłudze klienta. Pracują na niej takie marki jak KFC czy North Fish.
 
 
Mamy również model dostoswany docelowo dla dużego obciążenia oraz zróżnicowanego trybu wydruku. Drukarka   fiskalna POSNET THERMAL HD z wbudowanym lub wolnostojącym wyświetlaczem - idealnie odnajduje się w punktach handlowo – usługowych, bądź miejscach   o dużym natężeniu ruchu. Zaletą jest bardzo wytrzymały, szybki mechanizm drukujący oraz ceramiczny obcinacz papieru. Cenią ją klienci, dla których liczy się szerokość wydruków. Na papierze 80 mm lepiej widoczne są wydruki bonów, czy faktur vat. Posnet Thermal HD ma   interfejsy: USB, RS i LAN.
 
Oczywiście jest tylko część dostępnych dla naszych klientów urządzeń, zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.