zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP jako system stron internetowych to miejsce, które jest również wizytówką miasta, gminy czy instytucji. Stawiając na najwyższą jakość realizacji wykonaliśmy aplikację internetową Biuletynu Informacji Publicznej. Dzięki intuicyjności obsługi aplikacji, każdy użytkownik z łatwością odnajdzie wszystkie interesujące go informacje. Dobry BIP to również oszczędność czasu urzędników.

 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
 
Zalogowany redaktor BIPu może bezpośrednio edytować treści w miejscu, w którym będzie go widział internauta. Redaktor BIPu korzysta z dodatkowych   narzędzi i przycisków, dzięki którym tworzy nowe, a edytuje stare treści. Wszystkie treści zapisywane są automatycznie jako kopie robocze, dlatego redaktor nie musi martwić się, że w chwili przerwania połączenia internetowego utraci treści, których jeszcze nie udostępnił publicznie.
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Aby nie tracić czasu na edycję treści w panelu zarządzania, a następnie podglądanie ich na stronie, redaktor może je edytować bezpośrednio na stronie. Funkcjonalność ta znacznie przyspiesza oraz optymalizuje pracę redaktorów BIPu. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w miejsce, w którym chcemy dodać treść (bądź edytować) i zacząć pisać!
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Aplikacja pozwala również na importowanie wielu plików na raz. Dokumenty, które są publikowane w Biuletynach Informacji Publicznych mają często wiele załączników. Stworzone przez nas narzędzie umożliwia w prosty sposób wgranie masowo plików. Redaktor w szybki sposób może edytować nazwy załączników, zmieniać ich kolejność oraz dodawać do nich opisy.
 
Funkcja automatycznej wersji dokumentów pozwoli nam wrócić do poprzedniej postaci dokumentu. Dodając nową treść do starego artykułu bądź nowy załącznik tworzy się automatycznie nowa wersja dokumentu. Ponadto zmiany w dokumentach pojawiają się na stronie głównej BIPu. Z punktu widzenia użytkownika strony jest to bardzo ważna funkcja ponieważ w chwili umieszczenia nowych, ważnych informacji są one od razu widoczne na głównej stronie.
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Przeglądając kolejne wersje   dokumentów widzimy jakie zmiany, kiedy i przez kogo zostały wprowadzone.
 
 
Więcej informacji: