zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Generator umów o pracę

Generator umów o pracę

Moduł umów umożliwia zawarcie nowej umowy o pracę, bądź też aneksu do umowy istniejącej. Pozwala on oszczędzić cenny czas, ponieważ wykonuje jednocześnie dwa zadania:

  1. Generuje wydruk w postaci pliku PDF z treścią umowy oraz załącznikami (na przykład do Urzędu Skarbowego, ZUS), w odpowiedniej ilości kopii, który podpisuje nowo zatrudniany pracownik;
  2. Przesyła wprowadzone przez osobę zatrudniającą dane do systemu ERP, przez co zatrudniana osoba od razu staje się „widoczna” w module kadrowo-płacowym oprogramowania księgowego.

Aplikacja internetowa - generator umów o pracę

Po uwierzytelnieniu i wybraniu modułu umów, użytkownik otrzymuje listę zawartych umów i możliwość ich obejrzenia. Następnie może utworzyć nową umowę lub szablon umowy. Proces tworzenia umowy (bądź szablonu) polega na wypełnieniu przez pracownika szeregu pól.

Generator umów o pracę Generator umów o pracę Generator umów o pracę

Aplikacja internetowa stara się maksymalnie wspomóc pracownika tworzącego nową umowę za pomocą systemu szablonów, podpowiedzi, pozwalając na import danych pracowników, którzy byli już zatrudniani oraz algorytmów sprawdzających poprawność wprowadzanych danych.

Generator umów o pracę Generator umów o pracę Generator umów o pracę

Gdy umowa jest gotowa, dane z formularza spływają do systemu ERP, gdzie ich przetworzeniem zajmuje się już moduł kadrowo-płacowy. Pracownik natomiast otrzymuje wydruk wprost do rąk; wystarczy podpisać i... właśnie zostaliśmy nowym pracownikiem!

Wszystkie prezentowane powyżej dane mają charakter przykładowy.

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl