zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Vela CMS 2

Vela CMS 2

Poznaj aplikację VelaCMS 2.0

Twoja witryna buduje Twój wizerunek – zadbaj, by była nowoczesna, profesjonalna i pomysłowa! Tylko aktualna oraz atrakcyjna wizualnie strona internetowa potrafi zachęcić internautę żeby dłużej na niej pozostał.

Do zarządzania stroną internetową oferujemy Ci autorski system VelaCMS 2.0.

VelaCMS 2.0 to młodsza siostra sprawdzonego przez dziesiątki klientów systemu– VelaCMS. 

 

Komponenty VelaCMS

Profesjonalne, szybkie oraz łatwe zarządzanie treścią i wyglądem strony bez znajomości hermetycznych,, znanych tylko dla informatyków, skomplikowanych języków programowania – nigdy nie było tak proste! W systemie VelaCMS 2.0 nie ma potrzeby istnienia panelu administracyjnego!

Edycja treści odbywa się in place.

VELA CMS 2 - strona internetowaZalogowany użytkownik po prostu klika w miejsce, które chce edytować! Wszystko w myśl zasady WYSIWYG (what you see is what you get) - zmiany wprowadzamy bezpośrednio na stronie. Rozmiar dodawanych przez nas obrazów dopasowuje się do naszego szablonu, którego rozmiar wpisujemy w ustawieniach, możemy go też edytować ruchem myszki bezpośrednio w edytorze. Teksty możemy po prostu skopiować z dokumentów Word lub OpenOffice – przeniosą się one razem z formatowaniem!

Obrazy do galerii można dodawać pojedynczo lub masowo. W sposób tradycyjny, bądź przerzucając je "drag & drop" z drzewa treści VelaCMS, albo np. z pulpitu komputera.

Ważną dla wygody pracy zaletą VelaCMS 2.0 jest pełne wersjonowanie treści. Wprowadzana nowa treść jest automatycznie zapisywana jako szkic, po publikacji jest jako nową wersją, a każdą poprzednią wersję użytkownik może w każdej chwili przywrócić.

System VelaCMS 2.0, zapewnia multijęzyczność Twojej strony, a system tworzenia wersji językowych jest bardzo przyjazny. To po prostu dodanie skrótu językowego (np. EN) oraz stworzenie nowej treści i jej zapisanie.

Całość zarządzania wyglądem, treścią i funkcjonalnością odbywa się bez przełączania widoku, przy pomocy widocznej w tym samym oknie strukturze drzew:

 

VELA CMS 2 - system CMS, tworzenie stron internetowychDrzewo treści - tutaj dodajemy nowe podstrony czy aktualności)

Drzewo nawigacji odpowiada za nawigację na witrynie (tutaj możemy zmieniać strukturę i nazwy pozycji z menu)

Struktura linków odzwierciedlona jest w drzewie linków

Wszystkie widoczne na stronie elementy tworzą drzewo widgetów

Wszelkie dokumenty, obrazy, filmy etc. przechowujemy w folderach drzewa mediów.

VelaCMS 2.0 zawiera komponent przyjaznych linków, co powoduje lepsze indeksowanie strony przez roboty Google.

Widgety to wszystkie elementy znajdujące się na stronie, widgetami mogą być również zapisane przez nas odpowiednio sformatowane szablony tych elementów.

Zobacz również nasze aplikacje internetowe.

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl