Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Obsługa informatyczna - oferta

Obsługa informatyczna - oferta

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z IT. Zapraszamy do kontaktu z nami. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Outsourcing IT - obsługa informatyczna firm

Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw i organizacji. Mogą Państwo nam powierzyć zarówno wycinek swojej infrastruktury jak i całość procesów informatycznych. Realizujemy proste zadania oraz skomplikowane projekty IT. Nie boimy się wyzwań i trudnych tematów. Mamy specjalistów w różnych dziedzinach i bogate doświadczenie 24 lat działania firmy. Cały zespół ESC SA to informatycy z pasją. Dbamy również o bardzo dobrą komunikację z naszymi klientami. Wiemy, że dosyć często istotą diagnozy jest właściwe zrozumienie problemu.  Więcej informacji ..

Obsługa serwisowa sprzętu komputerowego i oprogramowania

Profesjonalny zespół wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy sprzętu i oprogramowania komputerowego (w ramach gwarancji i po okresie gwarancyjnym).  Za pośrednictwem strony www.escsa.pl/serwis udestępniamy śledzienie statusu naprawy.  Od roku 2005 w naszym serwisie funkcjonują procedury serwisowe i gwarancyjne potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2000. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oddają swój sprzęt w fachowe ręce. Więcej informacji ..

Rozwiązania sieciowe - infrastruktura teleinformatyczna 

Projektujemy, budujemy oraz administrujemy sieci komputerowe z dostępem do Internetu oparte na systemach Microsoft Windows, Microsoft Windows NT, Novell oraz Linuxie. Mamy za sobą setki wdrożonych projektów w dużych i małych przedsiębiorstwach.  Bierzemy pod uwagę bieżące i spodziewane potrzeby Klienta. Zapewniamy również pomoc przy wyborze optymalnego sprzętu.  Więcej informacji ...

 

Rozwiązania autorskie: Aplikacje internetowe

Korzystanie z gotowych produktów informatycznych często zmusza firmy do kompromisu, ponieważ nie spełniają one stawianych przed nimi wymagań i nie dają pełnej satysfakcji. Optymalnym rozwiązaniem są tworzone na indywidualne zamówienie aplikacje dostosowane do specyfiki firmy i jej potrzeb.

Firma ESC S.A. oferuje w tym zakresie wykonanie dowolnych aplikacji internetowych, od prostych baz danych, poprzez systemy obsługi e-commerce i systemy zarządzania treścią serwisu WWW, aż po zaawansowane rozwiązania intranetowe i extranetowe, systemy zarządzania kontaktami z Klientami (CRM), czy programy analityczne. Stosując nowatorskie techniki zarówno w procesie projektowania, jak i tworzenia oprogramowania, gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność produktu finalnego.Więcej informacji ..

 

Szczegóły i dodatkowe informacje:

Dział Handlowy  tel. 12 656 51 58 wew 45; Kraków ul. Mieszczańska 19

Szef działu Outsourcingu IT:  Rafał Rusinowicz   e-mail: rafal.rusinowicz@escsa.pl