zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Wdrażamy oprogramowanie hotelowe

Wdrażamy oprogramowanie hotelowe

Do naszych klientów w ostatnim czasie dołączyły trzy obiekty. 

Wdrażanie oprogramowania hotelowego nie ogranicza się w naszym przypadku do firm znajdujących się w naszym pobliżu. Tylko w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność usprawniać pracę hoteli w województwie małopolskim, łódzkim i warmińsko-mazurskim. Każde miejsce to inne wymagania i sposób w jaki im sprostaliśmy. Niezmienne pozostaje natomiast chęć wprowadzenia obsługi obiektu na jeszcze wyższy poziom.   

Poniżej przedstawiamy szczegółowe prace, jakie wykonaliśmy w tych konkretnych obiektach. 

Dwór w Żytnie

Dwór w Żytnie to obiekt znajdujący się w województwie łódzkim, w którym właściciele pragnęli przygotować się do kompleksowej obsługi gości. Dwór służyć miał zarówno jako hotel, kawiarnia, jak również miejsce, gdzie można zorganizować wesele lub inną imprezę okolicznościową. 

Stając naprzeciw tych oczekiwań w obiekcie wdrożyliśmy oprogramowanie do zarządzania hotelem jak również system do obsługi gastronomii. Do tego zadania wybraliśmy programy IzzyHotel i IzzyRest, a całość została spięta w zintegrowanym systemie. 

Wrzosowy Dwór 

Z kolei Wrzosowy Dwór położony jest w województwie małopolskim nieopodal Skomielnej Czarnej w miejscowości Bogdanówka. Do budowy zintegrowanego systemu obsługi gości użyliśmy tym razem oprogramowania KWHotel, wspólnie z POSbistro, które odpowiadać będzie za hotelową restaurację. Zaimplementowany został również system Booking Engine, który pozwala na rezerwację pokoi poprzez stronę internetową.

Realizacja została także wzbogacona o nasz gotowy do pracy sprzęt, który jest niezbędny w każdej placówce hotelowej czy gastronomicznej. Dostarczone została kasa fiskalna online oraz drukarka bonowa, a także zestaw tabletów przygotowanych do obsługi kelnerskiej. 

Apart Hotel Mikołajki

Naszą najświeższą realizacją jest wdrożenie oprogramowania do zarządzania hotelem w zespole obiektów Apart Hotel w Mikołajkach. Cały kompleks składa się z Pensjonatu Relax, ApartHotelu oraz domków dla rodzin z dziećmi. Nam przyszło wdrażać systemy w Pensjonacie Relax. We wdrożeniu wykorzystaliśmy oprogramowanie KWHotel. W wybranym przez właściciela wariancie program działał będzie przy zarządzaniu szesnastoma pokojami. 

Również w najbliższym czasie mamy zaplanowanych kilka kolejnych wdrożeń. Gorąco wierzymy, że z biegiem czasu branża hotelowa i gastronomiczna będzie mogła cieszyć się powrotem klientów, czego sobie i Państwu życzymy. 

   
Powrót