zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Wdrażamy oprogramowanie hotelowe

Wdrażamy oprogramowanie hotelowe

Do naszych klientów w ostatnim czasie dołączyły nowe obiekty. 

Wdrażanie oprogramowania dla hoteli nie ogranicza się w naszym przypadku do firm znajdujących się w naszym pobliżu. Tylko w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność usprawniać pracę hoteli w województwie małopolskim, łódzkim i warmińsko-mazurskim. Każde miejsce to inne wymagania i sposób w jaki im sprostaliśmy. Niezmienne pozostaje natomiast chęć wprowadzenia obsługi obiektu na jeszcze wyższy poziom.   

Poniżej przedstawiamy szczegółowe prace, jakie wykonaliśmy w tych konkretnych obiektach. 

Wrzosowy Dwór 

Obraz przedstawiąjacy wdrażamy oprogramowanie hoteloweZ kolei Wrzosowy Dwór położony jest w województwie małopolskim nieopodal Skomielnej Czarnej w miejscowości Bogdanówka. Do budowy zintegrowanego systemu obsługi gości użyliśmy tym razem oprogramowania KWHotel, wspólnie z POSbistro, które odpowiadać będzie za hotelową restaurację. Zaimplementowany został również system Booking Engine, który pozwala na rezerwację pokoi poprzez stronę internetową.

Realizacja została także wzbogacona o nasz gotowy do pracy sprzęt, który jest niezbędny w każdej placówce hotelowej czy gastronomicznej. Dostarczone została kasa fiskalna online oraz drukarka bonowa, a także zestaw tabletów przygotowanych do obsługi kelnerskiej. 

Apart Hotel Mikołajki

Naszą najświeższą realizacją jest wdrożenie oprogramowania do zarządzania hotelem w zespole obiektów Apart Hotel w Mikołajkach. Cały kompleks składa się z Pensjonatu Relax, ApartHotelu oraz domków dla rodzin z dziećmi. Nam przyszło wdrażać systemy w Pensjonacie Relax. We wdrożeniu wykorzystaliśmy oprogramowanie KWHotel. W wybranym przez właściciela wariancie program działał będzie przy zarządzaniu szesnastoma pokojami. 

Fotografia zawierająca wdrażamy oprogramowanie hotelowe

Również w najbliższym czasie mamy zaplanowanych kilka kolejnych wdrożeń. Gorąco wierzymy, że z biegiem czasu branża hotelowa i gastronomiczna będzie mogła cieszyć się powrotem klientów, czego sobie i Państwu życzymy. 

Powrót