zmień dział
KWHotel - wersja PRO

KWHotel - wersja PRO

Oprogramowanie KWHotel wersja PRO

kwhotel proProwadzisz obiekt, gdzie obsługa pracuje na wielu komputerach równocześnie? Lub potrzebny Ci podgląd do obiektu w każdej chwili, w telefonie, za pomocą internetu?
Jeśli tak to KWHotel Pro jest programem stworzonym dla Ciebie. Dzięki temu, że jego praca opiera się na internetowych bazach danych, program pozwala pracować na tych samych danych na wielu stanowiskach jednocześnie.
 
 

 

Moduły oprogramowania KWHotel w wersji PRO

GRAFIK REZERWACJI
Intuicyjna prezentacja rezerwacji, wyposażona w opcje personalizacji, tj. ustawienia własnej kolorystyki grafiku oraz rezerwacji, wysokości i szerokości komórek, a także prezentowanych informacji. Moduł pozwala na ustawienie statusu czystości pokoju, a dzięki filtrom i wyszukiwarkom, pozwala też odnaleźć konkretnego klienta, rezerwację oraz wolny pokój o zadanych parametrach. Dodatkową funkcją jest również mini kalendarz prezentujący dostępność pokoi i łóżek w każdym dniu miesiąca, dedykowany głównie hostelom.
 
MODUŁ REZERWACJI
Pozwala na łatwe i szybkie rezerwowanie pokoi zarówno przez klientów indywidualnych (rezerwacje pojedyncze), jak i przez grupy (rezerwacje grupowe). Moduł ten umożliwia obliczanie ceny pobytu, przy uwzględnieniu kosztu noclegu dla 4 grup wiekowych, opłaty miejscowej, posiłków i dowolnych usług i towarów.
Moduł ten pozwala również wystawić dokumenty księgowo– fiskalne (faktury, proformy, rachunki, paragony), a także potwierdzeń rezerwacji. Moduł umożliwia także dodawanie własnych pól w oknie rezerwacji.
 
MODUŁ USŁUG
Wynajmowanie dodatkowych usług, które administrowane są na godzinowych grafikach rezerwacji. Moduł ten pozwala wynajmować rowery, kajaki czy stoły bilardowe, a także sprzedawać bilety na saunę, basen czy jacuzzi. Moduł jest w pełni kompatybilny z modułem rezerwacji pokoi, jak również umożliwia sprzedaż i wynajem osobom spoza ośrodka noclegowego.
 
MODUŁ KLIENTÓW
Moduł   ten wyposażony jest w prosty i bardzo przejrzysty interfejs, który pozwala na dodawanie, edytowanie i wyszukiwanie klientów indywidualnych, jak i firm oraz dokonanych przez nich rezerwacji. Moduł ten pozwala ustalić status niechcianego klienta, stałego klienta lub przysługujących zniżek.
 
MODUŁ POKOI
Moduł ten pozwala na stworzenie bazy pokoi obiektu noclegowego. Pokoje mogą być łączone w grupy, by móc szybciej je modyfikować i łatwiej nimi zarządzać. Rozliczenia uwzględniają wiele różnych parametrów, takich jak grupy wiekowe, cenę, która jest uzależniona od liczby osób wynajmujących pokój. Dodatkowo każdy użytkownik, może wygenerować własną bazę asortymentu i wyposażenia, która może być wykorzystana również w innych, dostępnych modułach. Użytkownik może nadać danemu pokojowi status apartamentu, a także wyłączyć go z grafiku, rezerwacji on-line lub statystyk.
 
KSIĘGA MELDUNKOWA
Moduł ten pozwala za zebranie niezbędnej dokumentacji obiektu noclegowego, jej prezentację i możliwość wydruku niezbędnych danych, takich jak dane osobowe, miejsce oraz data urodzenia, numer dowodu osobistego, adres, firma. Moduł ten pozwala na ustawienie okresu pobytu dla wszystkich osób w obiekcie, osób, które przyjechały, opuszczą lub opuściły obiekt w wybranym dniu, albo rezerwacje na wybrany dzień.
 
MODUŁ POSIŁKÓW
Moduł ten pokazuje raporty drukowane do kuchni z uwzględnieniem ilości posiłków w danym okresie czasu, wraz z ich dokładnymi godzinami. W programie istnieje możliwość przydzielenia każdej/pojedynczej rezerwacji dowolnej ilość posiłków (całych i połówek) w każdym dniu z osobna (rezerwacje niezależnie), a także ustalić godzinę rozpoczęcia posiłku.
 
MODUŁ FISKALNO-KSIĘGOWY
Moduł ten gwarantuje obsługę fiskalno-księgową obiektu noclegowego, przy możliwości wystawiania standardowych dokumentów (faktur, rachunków, paragonów fiskalnych, dokumentów kasowych) oraz raportów kasowych i rejestru sprzedaży. Moduł wyposażony jest w filtry, które pozwalają na wyszukanie konkretnych, w szybkim czasie. Dokumenty można eksportować, co   pozwala na dokonanie dokładnej analizy dokumentów w programie Excel.
 
MODUŁ STATYSTYK
Przejrzysta prezentacja całego obiektu z uwzględnieniem podziału na pokoje, dni, miesiące lub dowolny, inny okres. Moduł pozwala prowadzić statystyki finansowe, rejestr sprzedaży, statystyki posiłków i raporty zmianowe. Dane zapisane w programie można eksportować do programu Excel lub innego arkusza kalkulacyjnego, by w łatwiejszy i dokładniejszy sposób przeanalizować dane.
 
PLANY CENOWE
Jest to rozbudowany moduł zarządzania cenami w obiekcie noclegowym, dedykowany do obsługi pokoi należących do grupy i umożliwiający synchronizację z portalami rezerwacji on-line i channel managerami.
 
PRAWA DOSTĘPU
Moduł   ten pozwala na administrowanie prawami dostępu różnych użytkowników programu, tj. recepcjonistów, młodszych recepcjonistów, księgowość, obserwatorów itp.
 
RAPORTY
Moduł ten umożliwia generowanie zaawansowanych raportów: opłat miejscowych, rezerwacji, towarów, kasowe, sprzedaży, do GUS, sprzątania i innych.
 
PRACA NA WIELU STANOWISKACH
Wersja wielostanowiskowa pozwala pracować na jednej bazie danych, przez wielu użytkowników korzystających z wielu stanowisk równocześnie. Dzięki temu rozwiązaniu w obiekcie noclegowym może być wiele komputerów, które pracują w jednym czasie.
 
PRACA PRZEZ INTERNET
W przypadku wielostanowiskowej wersji programu korzysta on z bazy mySQL, dlatego też bez dostępu do sieci, nie ma jak się z nią połączyć. System ten może pracować na lokalnym serwerze zainstalowanym na jednym z komputerów w obiekcie, który nie wymaga połączenia internetowego.
 
KALENDARZ ON-LINE
Do każdej sieciowej wersji programu KWHotel Pro, każdy z użytkowników dostaje za darmo skrypt kalendarza on-line do umieszczenia na swojej stronie internetowej, w celu ułatwienia planowania wynajmu pokoi przez klientów. Kalendarz można ustawić zarówno, aby pokazywał liczbę dostępnych pokoi (domków) jak i liczbę dostępnych łóżek.

 

Dodatkowe funkcjonalności oferowane przez KWHotel

MODUŁ PREMIUM  -  SYNCHRONIZACJA Z CHANNEL MANAGER

Jest zaawansowanym modułem synchronizacyjnym, który pozwala na wysyłanie cen i obłożenia z oprogramowania dla hoteli   KWHotel do największych portali i systemów rezerwacji on-line (tj. Booking.com, Expedia, HRS, Hotele.pl i wielu innych). Channel menager zarządzający partnerami, umożliwia synchronizacje modułu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest automatyczne wysyłanie obłożenia obiektu noclegowego oraz otrzymywanie rezerwacji z zewnętrznych systemów i przydzielenie pokoju za pomocą jednego kliknięcia myszki. Dzięki tej opcji zarządzanie hotelem jest coraz łatwiejsze i nie wymaga żmudnego ręcznego wpisywania cen, jak miało to miejsce kiedyś.

 

BOOKING.COM  BEZPOŚREDNIA SYNCHRONIZACJA

Jest to najnowsze rozwiązanie wprowadzone do oprogramowania KWHotel, dzięki któremu system może bezpośrednio synchronizować się z Booking.com!

Dzięki bezpośredniej synchronizacji w niepamięć odchodzi ręczne przepisywanie cen, lub konieczność korzystania z innych, drogich rozwiązań tego typu.

Oprogramowanie KWHotel bezpośrednio synchronizuje się z systemem rezerwacji on-line, wysyłając obłożenie i ceny po każdej aktualizacji grafiku.

 
ZAMKI HOTELOWE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
Oprogramowanie KWHotel jest w pełni kompatybilne z zamkami hotelowymi.
Kupując program KWHotel użytkownik ma możliwość odłączenia systemu zamków hotelowych:
 • RentingLock,
 • Tayama,
 • Orbita,
 • MaxBat,
 • Betech,
 • Kaba,
 • Hartmann Tresore,
 • Lob – Adel.
Synchronizacja KWHotel z zamkami hotelowymi pozwala na zakodowanie karty dla określonego klienta na określony okres czasu.
Ponieważ na rynku dostępne jest wiele wersji zamków wyżej wymienionych producentów, firma KajWare nie gwarantuje kompatybilności systemu z każdym ich rodzajem; przed decyzją o zakupie konkretnego modelu zamka, prosimy o kontakt w celu weryfikacji.
 
SYSTEM REZERWACJI ON-LINE  -  NA TWOJĄ STRONĘ WWW
Oprogramowanie to ma system rezerwacji on-line, który może zostać zamieszczony na stronie www, dzięki niemu klient będzie miał możliwość dokonania rezerwacji lub opłacenia pobytu w obiekcie w szybki i wygodny sposób. Firma KajWare oferuje uniwersalne systemy na każdą stronę internetową.
 
KWHOTEL WEB  PANEL W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ
Jest to panel przeznaczony do zarządzania systemem rezerwacji on-line na stronie www obiektu noclegowego, który posiada też opcję podglądu grafiku rezerwacji w przeglądarce internetowej. 
 
KWHOTEL MOBILE  -  APLIKACJE NA SMARTFONY
Dzięki tej aplikacji użytkownik ma dostęp do Twojego Grafiku Rezerwacji przez telefon komórkowy i/lub tablet, wyposażonym w systemem operacyjny Android, dosłownie w każdym momencie, w którym tego potrzebuje.
Aplikacja jest też wyposażona w opcję wstępnej rezerwacji pokoju i dodania klienta.
KWHotel Free Mobile  ta zupełnie bezpłatna i zarazem bardzo intuicyjną aplikacją przeznaczona jest do prowadzenia małego obiektu noclegowego.
Pozwala ona administrować maksymalnie dwoma pokojami i nie nakłada na użytkownika żadnych ograniczeń związanych z dostępem do aplikacji.
Oprogramowanie KWHotel pozwala na łatwe tworzenie, modyfikowanie i usuwanie, rezerwacji, oraz przypisywanie do nich klientów. Dzięki aplikacji użytkownik może wgrać takie dane, jak terminy rezerwacji, dane gości, czy cennik.   KWHotel Free Mobile pozwala też na monitoring stanu płatności. Szybkie sprawdzenie statusów rezerwacji, jest możliwe dzięki możliwości ustawienia odpowiednich kolorów.
KWHotel Standard Mobile  to prostą w obsłudze aplikacja z intuicyjnym interfejsem, która służy do zarządzania obiektem noclegowym offline, czyli nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do sieci.
Aplikacja pozwala zarządzać dowolną ilością pokoi, dzięki niej możesz dodawać i edytować rezerwację, wedle zapotrzebowania. Dzięki funkcji automatycznego wykonywania połączeń i przesyłania maili możesz być w stałym kontakcie z klientami.
 
Funkcjonalność aplikacji KWHotel Standard Mobile obejmuje:
 • Moduł pokoi – zarządzaj dowolną liczbą pokoi wraz z ustaleniem liczny łóżek i ich cen.
 • Moduł klientów – przypisuj klientów do rezerwacji, zarządzaj danymi oraz bądź z nimi w stałym kontakcie.
 • Moduł rezerwacji – w prosty sposób dodawaj, edytuj i usuwaj rezerwacje oraz sprawdzaj ich status, dzięki zdefiniowaniu kolorystyki rezerwacji.
 • Moduł cen – ustalaj ceny dla osób dorosłych, jak i innych trzech grup wiekowych.
KWHotel Mobile Standard jest osobną aplikacją. Nie można podłączyć jej do wersji desktopowej.
 
KWHotel Pro Mobile  jest funkcjonalnym grafikiem rezerwacji, zsynchronizowanym z wersją deteskopową programu KWHotel Pro w Twoim hotelu. Aplikacja ta pozwala na swobodne administrowanie obiektem z domu, lub podczas podróży.
KWHotel Pro Mobile jest wersją demonstracyjną, pracująca na testowej bazie firmy KajWare, dlatego też grafik rezerwacji jest wspólny dla wszystkich użytkowników. W celu uzyskania dostępu do pełnej wersji aplikacji, prosimy o kontakt na e-mail - uzupełnić
 
KWHOTEL CAMPING  OBSŁUGA POLA NAMIOTOWEGO
Moduł Camping jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem hotelowym KWHotel i pozwala administrować pole namiotowe lub camping. Działanie modułu jest oparte na schemacie pola namiotowego wprowadzonego w postaci pliku jpg, z zaznaczanymi działkami oraz sektorami.
Moduł Camping daje możliwość:
 • administrowanie cenami jednorazowego wynajmu oraz cenami ryczałtowymi z uwzględnieniem podatku,
 • wygenerowania indywidualnej bazy usług, np. opłat miejscowych, czy cen z uwzględnieniem pobytu dla 4 grup wiekowych,
 • wygenerowanie bazy typów samochodów oraz przyczep,
 • wygenerowanie własnych statusów rezerwacji, np. zimowanie, ryczałt, parking,
 • stworzenie własnych statusów umów, np. zaliczka, rezerwacja, rezerwacja potwierdzona itp.
Dzięki możliwości podłączenia modułu do programu dla hoteli, poza obsługą pola namiotowego, użytkownik może obsługiwać też gości wynajmujących domki, łóżka czy przyczepy.
Podział pola jest ograniczony jedynie możliwością utworzenia sektorów lub działek. Standardowe pole namiotowe jest podzielone na 1-6 sektory (działki). Przy czym na jednym sektorze można dokonać dowolnej ilości oddzielnych rezerwacji, w tym samym terminie. Zatem dla większości pól namiotowych optymalna jest wersja do 28 sektorów (działek). Wersje kolejne dedykowane są w pierwszej kolejności dla campingów wynajmujących ryczałtowo – jeden klient przypadający na jedną działkę.
 
WELLNESS&SPA  ZARZĄDZANIE ZABIEGAMI ODNOWY BIOLOGICZNEJ
Moduł Wellness&Spa pozwala na całkowitą kontrolę i administrację obiektem, który oferuje usługi odnowy biologicznej oraz masaże. Moduł SPA zawiera:
 • harmonogram przedstawiający dane takie, jak rodzaj zabiegu, datę i godzinę zabiegu, numer gabinetu, dane pracownika, który wykonuje zabieg, a także dane klienta zarówno dla poszczególnych pracowników i gabinetów, jak i dla całego obiektu,
 • baza usług
 • opcja generowania usług oferowanych w hotelu,
 • baza gabinetów
 • generowanie miejsc do wykonywania zabiegów,
 • rozbudowany moduł klientów
 • możliwość szybkiego dodawania nowych klientów oraz łatwego wyszukiwania klientów już zapisanych w bazie,
 • moduł Pracowników
 • możliwość tworzenia osobnej bazy pracowników wykonujących zabiegi. 
Możliwości modułu:
 • dopasowanie wymiaru grafiku w zależności od potrzeb,
 • generowanie bazy usług i gabinetów, 
 • generowanie bazy pracowników i klientów,
 • możliwość dopasowania kolorystyki grafiku dla poszczególnych gabinetów i pracowników,
 • opcja wydruku grafiku,
 • szybkie wyszukiwanie klientów,
 • możliwość nadania różnych statusów zabiegów.
DRUKARKI FISKALNE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
System KWHotel jest w pełni kompatybilne z drukarkami fiskalnymi różnych firm.
Można zsynchronizować go z :
Podłączenie drukarki fiskalnej jest bezpłatne.
W razie zainteresowania podłączeniem drukarki, zakupem nowej lub innych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 
OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z OPROGRAMOWANIEM ZEWNĘTRZNYM
Program hotelowy KWHotel jest systemem, który współpracuje z zaawansowanymi systemami księgowymi.
KWHoteljest kompatybilny z oprogramowaniem księgowym:
Koszt wdrożenia jest zależny od wielu czynników, takich jak rodzaj wymiany danych między oprogramowaniem księgowym, a oprogramowaniem KWHotel.
Większość synchronizacji funkcjonuje na zasadzie import-eksport danych (Symfonia, Optima, Fides, wFirma oraz WF-Fakir). W tym przypadku pliki z KWHotel są eksportowane prosto do programu księgowego. Z kolei synchronizacja z programem Subiekt jest znacznie bardziej zaawansowana: kiedy ma miejsce wystawianie faktur w KWHotel, dokument automatycznie otwiera się już w programie księgowym.
 
OPROGRAMOWANIE GASTRONOMICZNE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z OPROGRAMOWANIEM ZEWNĘTRZNYM
Jest to rozwiązanie dedykowane dla hoteli, które jest kompatybilne z najpopularniejszymi systemami gastronomicznymi w Polsce, takimi jak:
 • program Foodsoft
 • program Bistro firmy Symplex
 • program Vision POS (Polcom)
 • program POSbistro
Synchronizacja obu systemów pozwala na to, by podczas meldowania gościa w obiekcie noclegowym w programie KWHotel z automatu zostaje otwarty rachunek w programie gastronomicznym. Dzięki temu systemowi klienci hotelu mogą wedle potrzeb korzystać z usług gastronomicznych, które automatycznie są doliczane do rachunku i następnie przesyłane do programu KWHotel. System ten umożliwia wystawienie rachunku zbiorczego na wszystkie usługi i produkty, przy wyjeździe klienta.  
 
SKANER DOWODÓW OSOBISTYCH  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
Skaner dowodów osobistych Combo Scan marki ARH pozwala na skanowanie dokumentów, co automatycznie sprawia, że nie trzeba uzupełniać informacji o kliencie ręcznie.
System KWHotel został wyposażony w to rozwiązanie po to, by jego funkcjonalności wychodziły naprzeciw potrzebom wszystkich użytkowników oprogramowania hotelowego KWHotel. System działa po podłączeniu skanera dowodów osobistych. Rozwiązanie to sprawia, że przyjęcie jednocześnie dużej liczby osób odbywa się szybko i bezproblemowo, w sposób wygodny dla klientów i obsługę obiektu. Wystarczy położyć dowód osobisty i po kilku sekundach dane są w programie KWHotel!
 
TERMINAL KART PŁATNICZYCH  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
System KWHotel jest zsynchronizowany z terminalem kart płatniczych firmy Polcard. Dzięki temu dane kwoty są przesyłane do terminala i nikt nie musi wprowadzać ich ręcznie. Program przesyła dane automatycznie, tym samym eliminując możliwość pomyłki.
Oprogramowanie KWHotel jest dostępne wraz z terminalem kart płatniczych w atrakcyjnej cenie.
 
 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mial: sprzedaz@escsa.pl