zmień dział
KWHotel - Oprogramowanie hotelowe

KWHotel - Oprogramowanie hotelowe

Oprogramowanie hotelowe KWHotel dostępne jest w  3-ech wersjach:

Dobierz wersję KWHotel dopasowaną do swoich potrzeb, by oszczędzić czas swoich pracowników i swój!

KWHotel logo

ZAMÓW OFERTĘ

  ZAMÓWIENIE OFERTY NIE OZNACZA ZOBOWIĄZANIA FINANSOWEGO
 

Dla kogo KWHotel?

Oprogramowanie hotelowe KWHotel dedykowane jest małym, średnim i dużym obiektom noclegowym, których specyfika pozwala pracować na kalendarzu rezerwacji. Program jest w stanie obsługiwać miejsca przekraczające trzysta pokoi! Program ten wyposażony jest w zaawansowane opcje i moduły, jakie umożliwiają korzystanie z niego zarówno w małych obiektach noclegowych, jak i hotelach.

 

Dlaczego warto wybrać KWHotel?

Największą zaletą, którą wskazują użytkownicy tego systemu, jest jego intuicyjne i proste działanie. Mimo ciągłej rozbudowy, coraz większej ilości opcji i modułów, KWHotel nadal jest łatwy w obsłudze. Niewiele czasu wymaga zapoznanie się z jego funkcjonalnością i każdy użytkownik jest w stanie zrobić to sam, bez specjalistycznych szkoleń.

Kolejną zaletą jest też niewygórowana cena oprogramowania, dzięki której każdy z właścicieli obiektu noclegowego może sobie na nie pozwolić i usprawnić tym samym działanie swojego hotelu oraz zaoszczędzić czas zatrudnianego personelu.

 

Z jakimi programami współpracuje KWHotel?

Program hotelowy KWHotel jest kompatybilny z systemami księgowymi tj m.in.:  Optima, Symfonia, Subiekt, czy Enova  a także z systemami gastronomicznymi tj.  POSbistro, Foodsoft,  znajdującymi się również w naszej ofercie.

 

Jak wygląda współpraca programu hotelowego KWHotel z programami gastronomicznymi?

W przypadku oprogramowania dla gastronomii, komunikacja z programem hotelowym wygląda następująco: w momencie zameldowania się gości hotelowych w określonym pokoju, ich dane udostępniane są do programu gastronomicznego. Kelner przyjmujący zamówienie przypisuje do rachunku osobę z informacją o numerze pokoju (klient potwierdza rachunek podpisem). Zamykając rachunek możemy przekazać całość obciążenia do systemu hotelowego, która zostanie doliczona do kosztów pobytu.

Sprawnie działający program rezerwacyjny stanowi jedno z podstawowych narzędzi wspomagających codzienną pracę hotelu/pensjonatu/obiektu noclegowego, dlatego warto rozważyć jego zakup i wdrożenie. Program komputerowy w hotelarstwie jest obecnie standardowym rozwiązaniem. W związku z tym, wybierając konkretny produkt, dobrze jest sprawdzić czy został on wyposażony w moduł rezerwacji. W przypadku oprogramowania KWHotel jest on dostępny w wersjach: KWHotel Standard i KWHotel Pro.

 
KWHotel FREE

 

Jednostanowiskowa wersja oprogramowania dla małych obiektów noclegowych

Dostępne moduły:

Grafik rezerwacji

Moduł rezerwacji

Moduł klientów

Moduł pokoi

KWHotel Standard
Jednostanowiskowa, pełna wersja programu z dostępem do pomocy technicznej i aktualizacji

Dostępne moduły:

Grafik rezerwacji

Moduł rezerwacji

Moduł usług

Moduł klientów

Moduł pokoi

Księga meldunkowa

Moduł posiłków

Moduł fiskalno-księgowy

Moduł statystyk

Plany cenowe

Prawa dostępu

Raporty

KWHotel Pro
Wielostanowiskowa, pełna wersja oprogramowania współpracująca z booking.com, systemami rezerwacji on-line oraz channel managerami

Dostępne moduły:

Grafik rezerwacji

Moduł rezerwacji

Moduł usług

Moduł klientów

Moduł pokoi

Księga meldunkowa

Moduł posiłków

Moduł fiskalno-księgowy

Moduł statystyk

Plany cenowe

Prawa dostępu

Raporty

Praca na wielu stanowiskach

Praca przez Internet

Kalendarz on-line

 
 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl