zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Mała restauracja

Mała restauracja

Oprogramowanie dla małej restauracji

Oprogramowanie dla małej restauracjiW gastronomii potrzebna jest natychmiastowa i sprawna obsługa klienta, rachunków i faktur, a także bieżącego raportowania różnego rodzaju informacji – począwszy od zamówień, aż do stanów magazynowych. Na wybór rozwiązania informatycznego usprawniającego pracę ogromny wpływ ma wielkość lokalu oraz konkretny rodzaj prowadzonej działalności. Dobrze dobrany program dla gastronomii w znacznym   stopniu przyczynia się do sukcesu działalności, ponieważ wpływa na jakość i przejrzystość przepływu informacji. Z tego powodu, biorąc pod uwagę różnorodność prowadzonej działalności gastronomicznej , oferujemy Państwu oprogramowanie, wśród którego można wybrać najodpowiedniejsze dla konkretnych potrzeb. 

Zapoznaj się z szeroką ofertą systemów przeznaczonych dla gastronomii  (POSbistro,  4Rest/izzyRest, X2 SYSTEM, Gastro, SOGA). Nasza firma ma za sobą setki wdrożeń na terenie całego kraju. 

 

Przykład rozwiązania dla małej restauracji

 

rozwiązanie sprzętowe dla małej restauracji

Restauracja na pojedynczym komputerze
W rozwiązaniu zastosowano komputer z ekranem dotykowym. Komputer spełnia podwójną rolę stanowiska sprzedaży i serwera bazy danych. Stanowisko wyposażone jest w drukarkę fiskalną i drukarkę zamówień. Ta ostatnia wykorzystywana jest zarówno do drukowania bonów kelnerskich z zamówieniami dla barmana, jak i do wystawiania rachunków wstępnych  oraz  faktur VAT. Na tej samej drukarce można wydrukować raport rozliczenia zmiany i wiele innych zestawień udostępnianych przez program zarządzający lokalem gastronomicznym.
W kuchni przewidziano drukarkę zamówień drukującą  zamówienia  w chronologicznym porządku. Jeżeli kuchnia jest w bezpośrednim sąsiedztwie baru, można zrezygnować z drukarki kuchennej, a system skonfigurować w ten sposób, by zamówienia dla baru i kuchni były drukowane oddzielnie.

Elementy systemu:

Opis sprzętu
Jest to komputer klasy PC w obudowie zintegrowanej z ekranem dotykowym. Dzięki ekranowi dotykowemu obsługa klientów jest wygodna i szybka. W ofercie posiadamy również rozwiązania oparte na komputerze w obudowie mini-desktop z ekranem dotykowym. W takim przypadku komputer staramy się ukryć pod ladą, a widoczny pozostaje wyłącznie monitor. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie montażu ściennego monitora -  takie rozwiązanie sugerujemy w sytuacji, gdy tradycyjne postawienie sprzętu utrudniałoby funkcjonowanie restauracji.
 

 

stanowisko kasowe
Montaż ścienny monitora umożliwia obsługę programu zamiennie przez kelnerów i barmana.

 

 

Oprogramowanie
Za prawidłowe zarządzanie restauracją odpowiada specjalistyczne oprogramowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka najbardziej znanych na polskim rynku produktów, takich jak: POSbistro  4Rest/izzyRest X2 SYSTEM, Gastro, SOGA,. Dobierając program kierujemy się specyfiką lokalu i przyzwyczajeniami użytkownika, tak, aby zapewnić użytkownikowi skuteczne i wygodne rozliczanie lokalu gastronomicznego.

 

Możliwości rozbudowy systemu
Opisane rozwiązanie jest w pełni skalowane i umożliwia rozbudowę o kolejne stanowiska kelnerskie, zdalne bonowniki, czytnik kodów, wagę kalkulacyjną. Proponowane rozwiązanie umożliwia także wymianę danych z systemami hotelowymi.

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl