zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Sklep

Novitus Nano E - najtaniej Przyjdź po dodatkowy rabat!

inne zdjęcia produktu:

Novitus Nano E - najtaniej Przyjdź po dodatkowy rabat! Novitus Nano E - najtaniej Przyjdź po dodatkowy rabat!

Cena netto: 1160,97

Cena brutto: 1427,99

Informacje:

Obejrzyj w naszym sklepie: Novitus Nano E 

Odwiedź nas, zadzwoń (12 656 33 64) lub napisz sprzedaz@escsa.pl . Negocjuj najlepszą cenę !

 

Przenośna kasa fiskalna   marki Novitus łączy w sobie małe wymiary i ogromne możliwości!

Kasa fiskalna Novitus to urządzenie, w którym wykorzystano nowoczesne technologie, kasa posiada poręczną i ergonomiczną obudowę, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku osób prowadzących handel mobilny, lub w przypadku sprzedaży w sklepie tradycyjnym, kiedy miejsce na kasę jest ograniczone.

Producent oferuje kilka wersji kasy, dedykowaną dla lekarzy i dentystów „med.”, dla prawników „lex”,  dla ośrodków szkoleniowych kierowców „L” oraz dla mechaników "moto".

Kasa ma ogromne możliwości pomimo posiadania niedużych rozmiarów. 

Kasa fiskalna Nano E jest pierwszą kasą w Polsce, która umożliwiała zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, co pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji urządzenia. Paragony są drukowane na szerokim papierze, bez drukowania kopii na drugiej rolce. Zapisywanie kopii na nośnikach elektronicznych oszczędza miejsce, wcześniej przeznaczane na przechowywanie kopii paragonów, które i tak po kilku miesiącach na ogół stają się nieczytelne. W kasie fiskalnej Nano E kopie paragonów są zapisywane na karcie SD, karta o pojemności 4GB wystarcza na zapisanie ponad dwóch milionów paragonów 30-liniowych, czyli na kilka lat pracy. Dane z karty można wydrukować bezpośrednio na kasie oraz wedle potrzeby odczytać na komputerze, a następnie sporządzić z nich raporty. Funkcja elektronicznych kopii sprawia, że wymiana papieru jest dużo prostsza niż w przypadku kas z dwoma rolkami. Kasa posiada mechanizm drukujący typu „clamshell”, dzięki czemu wymiana papieru jest bardzo prosta i poradzi sobie z nią każdy, cechę tę z pewnością docenią osoby wykorzystujący kasę w pracy mobilnej.

Mechanizm drukujący firmy Fujitsu oferuje szybki i cichy wydruk paragonów oraz raportów. Program pracy inteligentnej, w który wyposażone jest urządzenie, pozwala na „zagęszczenie” wydruków, czyli niepozostawianie niezadrukowanych powierzchni między kolejnymi wydrukami i tym samym maksymalną oszczędność papieru

Kasa posiada dwa alfanumeryczne wyświetlacze w kolorze niebieskim. Wyświetlacz dla kasjera po dwóch liniach po 16 znaków informuje go o stanie pracy kasy, optymalizując tym samym programowanie i sprzedaż. Wyświetlacz dla klienta z kolei wyświetla informacje o sprzedawanych towarach ich cenach i wartościach do zapłaty. Wyświetlacze mogą również pracować w trybie nocnym.

Alfanumeryczna klawiatura sprawia, że zarówno obsługa kasy, programowanie, jak i raportowanie są łatwiejsze. Podświetlana, kolorowa klawiatura działa w oparciu o precyzyjnie działające swithe oraz naniesione na nią przejrzyste informacje co ułatwia korzystanie z klawiatury. Dzięki wykonanej z silikonu wierzchniej części klawiatury wszystkie części elektroniczne są chronione przed zanieczyszczeniami lub zalaniem. Klawiatura posiada zestaw czterech klawiszy funkcyjnych F1, F2, F3 i F4, które mogą zostać zaprogramowane jako skróty do poszczególnych funkcji lub klawisze sprzedaży pośredniej.

Kasa jest wyposażona w złącza USB oraz RS232, które umożliwiają komunikacje z komputerem. Do kasy można podłączyć czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, terminal płatniczy, modem, albo pin pad. Najdłuższa nazwa towaru na paragonie może zawierać 40 znaków alfanumerycznych, każdy paragon może zawierać NIP, PESEL lub REGON nabywcy bądź inny identyfikator. 

Kasa posiada w spodzie specjalne miejsce z dostępnym złączem komunikacyjnym, które umożliwia zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth, w celu bezprzewodowej komunikacji z komputerem czy czytnikiem kodów kreskowych. Model NANO E posiada wyjątkowo wytrzymały akumulator, który bez zasilania zewnętrznego pozwala na wydrukowanie maksymalnie 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, zatem na w pełni naładowanym akumulatorze możemy pracować nawet kilka dni. Akumulator posiada specjalny procesor oraz podzespoły, które w zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, wprowadzając poszczególne, nieużywane elementy w stan „uśpienia”.

W przypadku niskiego poziomu energii akumulatora kasa wysyła komunikat, po wyświetleniu którego można wydrukować jeszcze do 300 paragonów. Stan naładowania lub rozładowania akumulatora jest sygnalizowany odpowiednio czerwoną, lub zieloną kontrolką. Akumulator ma formę tzw. pakietu, czyli może być ładowany zewnętrznie, po odpięciu od kasy, która pracuje wtedy na drugim akumulatorze.

Złącze karty SD jest osłonięte zaślepką, która chroni je przed zalaniem lub zanieczyszczeniem, zaślepki mogą zostać zastosowane również w celu zakrycia innych złączy, kiedy nie są użytkowane. 

Wśród dodatkowych akcesoriów, producent oferuje między innymi specjalne paski oraz uchwyty umożliwiające mocowanie do paska spodni.

Kasa jest wyposażona w funkcje obsługi parkingów oraz tras busów, bufor paragonów, komunikację on-line z komputerem .

 

Cechy wyróżniające kasę NANO:

niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja,

ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia,

możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury,

pierwsza kasa przenośna z elektroniczną kopią wydruku,

zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika,

dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania kopiowania,

dostarczony wraz z kasą program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu kresowego i miesięcznego fiskalnego,

zaawansowane zarządzanie energią,

bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy,

możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wydrukować jeszcze do 300 paragonów,

akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu,

możliwość ładowania akumulatora zasilaczem poza kasą,

alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim,

podświetlana klawiatura swithowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem,

klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie kasy oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych,

programowalne klawisze funkcyjne F1, F2, F3, F4,

złącza komunikacyjne RS232 oraz USB,

współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku,

praca ON-Line z komputerem, pojemność bufora 2000 pozycji,

funkcja obsługi parkingów,

złącza komunikacyjne oraz karty SD zabezpieczone gumowymi zatyczkami zabezpieczającymi przed zabrudzeniem oraz wilgocią,

specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem,

nazwa towaru do 40 znaków,

bardzo szybki wydruk,

jeden mechanizm clamshell – bardzo łatwa i szybka wymiana papieru, brak konieczności wymiany kopii paragonu,

zaawansowany system oszczędzania papieru (brak niezadrukowanego papieru pomiędzy paragonami, zagęszczanie wydruku przy krótszych nazwach, raportach itp.),

papier szerokości 57 mm,

wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów.

Cechy produktu:

Nazwa: Nano E

Typ: kasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią

Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

Liczba Towarow: 3000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 42

Pojemność bufora ON-LINE: 2000

Liczba kasjerów: 8

Opakowania: 64

Mechanizm drukujący: Fujitsu FTP 628, termiczny, typu clamshell

Rodzaj papieru: 57 mm

Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem, liczba klawiszy: 23 ( w tym 4 funkcyjne)

Wyświetlacz klient: alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków

Wyświetlacz kasjer: alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków

Złącza komunikacyjne: 1 x RS232, 1 x USB

Współpraca z urządzeniami: komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth

Zasilanie wewnętrzne: wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

Zasilanie zewnętrzne: 230 V

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94 x 58 x 229 mm