zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Stoisko targowe, warzywniak, cukiernia - oto zestawy dla sprzedawców, którzy cenią sobie wygodę i dokładność!

Stoisko targowe, warzywniak, cukiernia -  oto zestawy dla sprzedawców,  którzy cenią sobie wygodę i dokładność!

Kasy fiskalne z funkcją kasowagi to jeden z najpraktyczniejszych elementów wyposażenia wielu sklepów, marketów oraz punktów usługowych, które potrzebują  wagi w swoim wyposażeniu, by móc sprzedawać produkty ze swojej oferty. Dzięki temu połączeniu kasy fiskalnej z wagą elektroniczną, przedsiębiorcy mają możliwość szybkiego i precyzyjnego ważenia produktów oraz ich sprzedaży, oszczędzając przy tym czas - wystarczy, że zaprogramujemy cenę towaru za określoną wagę na kasie fiskalnej, a po zważeniu kasa automatycznie przekalkuluje  kwotę do zapłaty. Bardzo istotną zaletą dla wielu sprzedawców może okazać się również jej niewielki rozmiar - przeznaczenie tych produktów kierowane jest do małych lokali, w których często liczy się każdy centymetr stoiska, a w przypadku tego rozwiązania - możemy zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Dodatkowo kasa fiskalna z funkcją kasowagi to też dużo tańsze rozwiązanie niż zakup niezależnej wagi elektronicznej.

 
Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, którzy najchętniej decydują się na to rozwiązanie we wiosenno-letnim okresie  roku, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na kasy fiskalne, posiadające możliwość połączenia z wagą marki Posnet - Revo oraz Ergo. Poniżej przedstawimy zalety oraz funkcjonalności tych urządzeń, a także informacje o aktualnych promocji, które pomogą Ci zaoszczędzić przy zakupie wyposażenia do swojego punktu targowego, stoiska warzywnego i innych.
 
 
 
Obraz przedstawiąjacy stoisko targowe, warzywniak, cukiernia- oto zestawy dla...Kasa fiskalna Posnet Ergo Online WiFi w połączeniu z  szalką ważącą umożliwia dokładne ważenie produktów podczas rejestracji transakcji. W ten sposób możesz mieć pewność, że każda transakcja zostanie zarejestrowana bez błędów, a produkty zostaną wcześniej precyzyjnie zważone. Dodatkowo, kasowa szalka ważąca zajmuje niewiele miejsca na stanowisku obsługi klientów, co pozwala na lepszą organizację przestrzeni sprzedażowej.
Kasa Posnet Ergo Online pozwala na skonfigurowanie nawet 4000, 6000 lub 8000 pozycji towarowych oraz zaprogramowanie 27 skrótów klawiszowych. Dodatkowo, urządzenie to pozwala na przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas oraz współpracę z terminalem płatniczym. Ponadto, istnieje szeroki wybór dodatkowych interfejsów komunikacyjnych.
Inwestycja w tak wszechstronną technologię stanie się kluczowym elementem Twojego systemu sprzedaży, co przyczyni się do zwiększenia efektywności Twojej firmy.
Cena przed promocją: 2178 zł netto
Cena po promocji: 2059 zł netto
 
 
 
 
Fotografia zawierająca stoisko targowe, warzywniak, cukiernia- oto zestawy dla...Kasy fiskalne z funkcją kasowagi w oprogramowaniu to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia nie tylko dokładne ważenie produktów, oszczędność czasu i miejsca, prawidłowe rejestrowanie sprzedaży zgodnie z wymaganiami prawa. Składa się ona z kasy fiskalnej Posnet Revo Online, która umożliwia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas oraz szalki ważącej POSNET  DS-1. Urządzenie to jest łatwe w obsłudze, co pozwala na wygodne zarządzanie ważeniem i sprzedażą produktów. Przy zamówieniu Posnet Revo Online można wybrać odpowiednią wersję kaso-wagi, w tym wielkość bazy towarowej (10 000 lub 15 000 PLU) oraz obsługiwane interfejsy komunikacyjne, np. moduł Wi-Fi.
Cena przed promocją: 2448 zł netto
Cena po promocji: 2248 zł netto
 
 
Jeśli jesteś zainteresowany wyborem urządzenia ze standardowym połączeniem internetowym za pomocą modułu LAN - skontaktuj się z nami, by uzyskać korzystniejszą cenę.
 
 
Szczegóły promocji : sprzedaz@escsa.pl  lub tel. 12 656 51 58 w. 45

 

Powrót