zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Terminale komputerowe POS

Terminale komputerowe POS

Available languages:

Terminal Komputerowy POS

- potocznie zwany   POS to zazwyczaj   wyspecjalizowana pod kątem bezawaryjnej pracy na stanowisku handlowym odmiana komputera typu PC,   standardowo zaopatrzona w ekran dotykowy. 

Terminalem POS   (ang. point of sale – punkt handlowy)   również określamy urządzenia do obsługi kart płatniczych – na naszych stronach   w kategorii terminale płatnicze.
 
Terminal Komputerowy POS

 

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale POS następujących producentów:

 

Elo Touch Solutions Novitus  Noir R
posnet Elo Touch Solutions pos Novitus

 

Prezentowane terminale dotykoweobsługują praktycznie każdy system sprzedaży zapewniając bezproblemową i szybką obsługę klienta. We wszystkich oferowanych modelach solidna   konstrukcja pozwala na precyzję użytkowania ekranu dotykowego. Terminale świetnie   sprawdzają się w handlu detalicznym wymagającym wydajnej, sprawnej obsługi   oraz w gastronomii i hotelarstwie.   Większość urządzeń tego typu jest   przystosowana do pracy w dość ekstremalnych warunkach, zazwyczaj musi być odporna na uszkodzenia. Wartym podkreślenia elementem jest wygląd terminali i ich ergonomia. Terminale POS znacząco podkreśla prestiż placówki i wrażenie elegancji i nowoczesności rozwiązań.

 
 
Więcej informacji:
 
tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl