zmień dział
Aplikacja InsERT Nexo Link

Aplikacja InsERT Nexo Link

Szanowni Państwo - aplikacja Insert Nexo Link nie jest już w naszej ofercie. Jej wsparcie zostało wycofane przez producenta. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych programów marki InsERT.

 

InsERT Nexo Link - aplikacja, która umożliwia dostęp do najważniejszych danych firmyInsERT Nexo Link

InsERT nexo LINK to system który gwarantuje prosty i szybki dostęp do najważniejszych informacji o stanie firmy, który jest możliwy z każdego, dowolnego miejsca.

Aplikacja pozwala na podgląd danych handlowych, finansowych i księgowych z programów linii InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) za pomocą przeglądarki internetowej oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz Windows Phone 8.
InsERt nexo posiada kilka rodzajów widoków, które optymalizują pracę, wszystkie podstawowe informacje przedstawiane są użytkownikowi w widoku ogólnym. Z kolei widok szczegółowy pozwala dokonywać analizy danych w postaci tabel i wykresów. Każdy użytkownik może dowolnie określić zakres i sposób wyświetlania danych, według kryteriów takich jak okresu. Ilość informacji wyświetlanych na wykresach uzależniona jest od typu raportu.
 

Jak korzystać z  InsERT Nexo?

 
Każdy użytkownik może korzystać z InsERT nexo LINK na dwa sposoby, pierwszy poprzez stronę https://nexolink.insert.com.pl albo na urządzeniu mobilnym. W tym drugim przypadku konieczne jest, aby urządzenie posiadało system Android od wersji 4.0.3 lub Windows Phone 8. Aplikację na telefon jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play (dla Androida) lub Windows Phone (dla Windows Phone 8). 
 
Użytkownik, który chce mieć dostęp do raportów poprzez InsERT nexo LINK, musi mieć aktywny e-Abonament do programu z linii InsERT nexo – w okresie ważności e-Abonamentu korzystanie z InsERT nexo LINK jest bezpłatne. Dostępne raporty są zależne od programu, do którego wykupiony został e-Abonament (np. raporty handlowe dostępne są w ramach e-Abonamentu do Subiekta nexo). Inną możliwością, aby móc korzystać z raportów to wykupienie InsERT nexo LINK jako indywidualnej, samodzielnej usługi. Pozwala to na stały dostęp do wszystkich raportów do każdego z posiadanych programów. W tym przypadku użytkownik nie musi mieć e-Abonamentu.
 

Raporty dostępne w InsERT nexo LINK dla poszczególnych programów:

InsERT Nexo Link

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl