zmień dział
Sello NX - Nowość w obsłudze sprzedaży internetowej

Sello NX - Nowość w obsłudze sprzedaży internetowej

 

Co to jest Sello NX?Obraz przedstawiąjacy sello NX - Nowość w obsłudze sprzedaży internetowej

Sello NX to nowa odsłona Sello – popularnego systemu obsługi sprzedaży internetowej. Pomaga zarządzać internetową sprzedażą towarów, a dzięki integracji z firmami kurierskimi – także obsługą wysyłek. Automatyzuje powtarzalne czynności, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.
 
Już teraz Sello NX usprawni Twój e-handel na Allegro, ale co ważne, może też być używane niezależnie od kanału sprzedaży, jako doskonałe narzędzie zarządzania wysyłkami. W kolejnych wersjach program będzie rozbudowywany o możliwość obsługi innych platform handlowych oraz sklepów internetowych.
 

Jakie korzyści daje Sello NX?

Dzięki nowym funkcjonalnościom Sello NX pozwala użytkownikom wejść na nowe rynki sprzedaży, korzystać z nowych integracji i jeszcze lepiej dostosować program do własnych potrzeb, np. poprzez dopisywanie własnych wtyczek. Nowe funkcje programu czynią go porównywalnym pod względem działania do programów takich jak Baselinker czy Apilo.

Sprawna obsługa wysyłek

Sello NX to nie tylko narzędzie do sprzedaży na Allegro, ale także samodzielny system obsługi wysyłek. Dzięki dedykowanemu modułowi, zapomnisz o problemach z pakowaniem towarów. Twórz etykiety nadawcze, śledź przesyłki na każdym etapie i wygodnie zarządzaj wysyłkami. Etykiety stworzysz z dowolnego miejsca w module zamówień wysyłkowych – z poziomu listy zamówień, z okna edycji zamówienia oraz z okna pakowania przesyłki. Moduł pakowania jest przystosowany do pracy z ekranami dotykowymi.

Automatyzacja zadań

Sello NX pozwala na automatyzację wielu operacji, zarówno w serwisach internetowych, jak i w samym programie. Moduł Automatyzacja nexo rozszerza podstawowe funkcje, oszczędzając Twój czas. Skorzystaj także z funkcji Sello NX dostosowanych do współpracy z serwisami internetowymi.

Współpraca z systemami sprzedażyFotografia zawierająca sello NX - Nowość w obsłudze sprzedaży internetowej

Sello NX to program do licytacji Allegro, który współpracuje z systemami Subiekt GT i Subiekt nexo, dzięki czemu wystawisz dokumenty sprzedaży przy minimalnym nakładzie pracy. Powiązanie z programami pozwala również prowadzić sprzedaż wielokanałową i sprawnie zarządzać stanami towarów wystawionych w różnych serwisach internetowych.

Łatwy dostęp do danych

Sello NX umożliwia błyskawiczny dostęp do informacji, zarówno bieżących, jak i historycznych. Program umożliwia ich wyszukiwanie na kilka różnych sposobów. Korzystaj z opcji własnych widoków w zakładkach, ich rozszerzonej konfiguracji oraz kolorowania warunkowego wierszy i komórek, aby wygodnie uporządkować dane.

Praca wielostanowiskowa

Lokalna baza umożliwia pracę na tych samych danych wielu użytkownikom jednocześnie. Możesz nadać im uprawnienia zezwalające na dostęp i edycję tylko określonych danych. Masz możliwość obsługi dowolnej liczby kont w serwisach internetowych, z którymi Sello NX jest zintegrowane.
 

Nowości i zmiany w Sello NX

 
 • Tworzenie własnych pluginów integracji z kurierami w laboratorium.
 • Praca bez konieczności posiadania konta sprzedaży internetowej.
 • Obsługa wysyłek niezależnie od kanału sprzedaży (bez konta Allegro).
 • Pobieranie zamówień bez konieczności skomplikowanej konfiguracji dostaw.
 • Nowoczesna poczta e-mail z obsługą IMAP oraz autoryzacją OAuth2. (Ograniczenie do 8 kont e-mail można rozszerzyć za pomocą programu Gestor nexo)
 • Automatyczne wiązanie towarów z zamówieniami z kartoteką towarową (wymagane do wystawienia dokumentów w programie Subiekt).
 • Paczki jako integralna część zamówień wysyłkowych (jedyny moduł zamiast dwóch).
 • Dedykowany moduł do pakowania, zoptymalizowany dla ekranów dotykowych.
 • Tworzenie etykiet nadawczych z różnych miejsc, w tym z listy zamówień, okna edycji zamówienia i okna pakowania.
 • Obsługa najważniejszych pól ofert internetowych (dla Allegro).
 • Pełna kontrola nad płatnościami w Subiekcie.
 • Dostęp programistyczny (API, Sfera).
 • Edycja pojedynczych ofert w oknie edycji oferty.
 • Automatyczne wiązanie towarów w ofertach pobranych spoza Sello z kartoteką towarową (wymagane do wystawienia dokumentów w Subiekcie i monitorowania stanów towarowych).
 • Rozszerzona konfiguracja widoków (gridy).
 • Tworzenie własnych zakładek w modułach i kolorowanie warunkowe wierszy i komórek.
 • Rozszerzone możliwości automatyzacji procesów (automatyzacja nexo - niemal wszystkie funkcje programu dostępne do zautomatyzowania).
 • Galeria zdjęć - możliwość przeglądania i zarządzania zdjęciami w bazie Sello.
 
  Grafika o tematyce sello NX - Nowość w obsłudze sprzedaży internetowej
 
Sello NX to narzędzie, które rewolucjonizuje proces sprzedaży na platformie Allegro, a w przyszłości przewidziane jest również rozszerzenie obsługi innych platform. Nowości, takie jak moduł do pakowania i rozbudowane opcje drukowania etykiet w module zamówień wysyłkowych, ułatwiają proces wysyłki. Dzięki modułowi Automatyzacja nexo, możesz jeszcze bardziej zoptymalizować podstawowe funkcje programu.
 
Sello NX jest dostępne dla użytkowników systemów InsERT nexo/PRO. Jeśli już korzystasz z InsERT nexo/PRO i chciałbyś rozpocząć pracę z Sello NX, wersja ta jest dostępna po zaktualizowaniu InsERT nexo/PRO do wersji 47.
 
 
 
Więcej informacji:

tel.    (12) 656-51-58  lub e-mail:    sprzedaz@escsa.pl