zmień dział

Systemy przywoławcze bezprzewodowe

Systemy przywoławcze bezprzewodowe

logo

Systemy przywoławcze Syscall

Dla sprawnego funkcjonowania firmy i jej ciągłego rozwoju niezbędny jest sprawny przepływ istotnych informacji w czasie rzeczywistym. Bezprzewodowe systemy przywoławcze Syscall to nowoczesne rozwiązanie odpowiadające na stale rosnące wymagania przedsiębiorców z niemal każdej branży. Systemy przywoławcze sprawdzają się w lokalach gastronomicznych (wezwanie kelnera do stolika), hipermarketach (przywołanie managera do stanowiska kasowego), szpitalach (informowanie pielęgniarek o potrzebie udzielenia pomocy pacjentowi), fabrykach (wezwanie serwisu na taśmę produkcyjną), a nawet na parkingach! System przyzywowy zapewnia jasną komunikację bezprzewodową między obsługą a klientem

 

Przywoływcze systemy klienckie i multi-transmittery

Transmittery, czyli inaczej nadajniki, to urządzenia przeznaczone do obsługi odbiorników (pagerów lub przekaźników). W zależności od zapotrzebowania, transmittery można wykorzystać jako proste przywoływacze obsługi (przyciski przywołujące) lub zaawansowany system powiadamiania personelu lub klienta (multi-transmittery). Zastosowanie transmittera znacznie wpływa na poprawę wizerunku firmy dzięki lepszej jakości obsługi i zwiększeniu satysfakcji klienta. 
 
Proste przywoływacze klienckie  (przyciski przywołujące)  to kompaktowych wymiarów urządzenia różniące się liczbą przycisków  (1 do 3), parametrami oraz designem. Większość przywoływaczy dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych. Wybierz coś dla siebie: 

przywoływacz kliencki syscall transmitter st-100

przywoływacz kliencki syscall transmitter st-200

przywoływacz kliencki syscall transmitter st-600 przywoływacz kliencki syscall transmitter st-800 przywoływacz kliencki syscall transmitter st-900
 
Multi-transmittery  to urządzenia wysyłające sygnał do przywoływaczy klienckich lub pagerów obsługi. Różnią się od siebie funkcjonalnością i liczbą przycisków:   
 
  nadajnik syscall multi-transmitter st-5010

 

nadajnik syscall multi-transmitter st-4006 

 

Odbiorniki systemów przywoławczych 

Pagery klienta (przywoływacze) 

Pager klienta jest bezprzewodowym urządzeniem, które w prosty sposób zawiadamia klienta o jego kolejności. Pagery klienta to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ze względu na dużą powierzchnię lub nadmierny przepływ klientów, trudno o klarowną komunikację. Dzięki pagerowi obsługa baru może dyskretnie wezwać klienta po odbiór posiłku. 

Zastosowanie pagerów niesie za sobą wiele korzyści: 
- zminimalizowanie ilości osób oczekujących w kolejce,
- sprawne przekazywanie informacji klientowi,
- poprawa wydajności pracy personelu,
- zmniejszenie kosztów pracy,
- zniwelowanie pomyłek,
- większe zyski.

Możesz zastosować różne rodzaje przywoływaczy klienta – dopasuj system do siebie i wystroju Twojego lokalu. Pagery klienta możesz spersonalizować dodając swoje logo:
 
pager klienta syscall coster GP-101-R-10C

pager klienta syscall doughnut GP-100R-10C

pager klienta syscall prostokatny GP-300R-10C  pager klienta syscall stacja zasilająca i transmitter GP-210RT

 

Pagery obsługi

syscall pager obsługi SB-600Pagery obsługi przeznaczone są do bezpośredniego powiadamiania personelu o przywołaniu. Pager obsługi jest urządzeniem bezpośrednim - posiada wbudowany odbiornik, zatem może odbierać sygnał z nadajnika bez dodatkowych przekaźników. Aktualizacja oprogramowania odbywa się poprzez komputer. W naszej ofercie znajduje się pager w typie zegarka lub klipsa.

Pagery obsługi zapewniają:
- wzrost produktywności i wydajności,
- zmniejszenie czasu reakcji obsługi,
- zmniejszenie kosztów pracy,
- wzrost satysfakcji klientów.
 
 

Monitory

Monitory powiadamiają o przywołaniu klienta lub obsługi poprzez sygnał dźwiękowy oraz wyświetlenie numeru identyfikacyjnego. Każdy z monitorów wyposażony jest w panel dotykowy z sześcioma funkcjami. Wysokiej wydajności wbudowana antena pozwala na bezprzewodową wymianę danych w czasie rzeczywistym. Ekrany zostały wyposażone w boczne podświetlanie w kolorze błękitnym. Oprogramowanie aktualizowane jest z poziomu komputera. Monitory różnią się od siebie ilością wyświetlanych przywołań jednocześnie oraz ilością wyświetlanych cyfr i liter:

 

monitor syscall sr-a2001

monitor syscall sr-a2003

monitor syscall sr-a330

 

 

System przywoławczy Syscall

To skuteczna komunikacja w różnych gałęziach przemysłu:

- Gastronomia
- Sklepy spożywcze
- Hotele i kurorty
- Kasyna
- Salony & SPA
- Produkcja i Magazyny
- Parkingi
 

Z systemami przywoławczymi Syscall wyeliminujesz ewentualne pomyłki związane z utrudnioną komunikacją i usprawnisz pracę obsługi w swoim przedsiębiorstwie. Z systemem Syscall masz możliwość kontroli swoich pracowników oraz czasu ich reakcji na każde wezwanie. 

 
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami:  sprzedaz@escsa.pl lub (12) 656-51-58.

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl