zmień dział
Comodo ITSM

Comodo ITSM

comodoComodo ITSM to połączenie niepenetrowalnej ochrony i rozbudowanego zarządzania siecią. Siedmiowarstwowa ochrona w ramach której znajdziesz m. in. automatyczną piaskownicę, HIPS, czy Viruscope, sprawia że nieważne czy atakuje cię zwykły wirus, czy jesteś ofiarą globalnego ataku, czy nawet obiektem zainteresowania trzyliterowej agencji rządowej. Z natury rzeczy – nic nie ma prawa Cię zainfekować, co potwierdzają testy, filmy, nagrody, a nawet Gartner i International Data Corporation.

Zastanawiasz się jak to możliwe? Przetestuj przez 30 dni lub zgłoś się na bezpłatną prezentację online na żywo (możliwy chat z inżynierem!)

Comodo ITSM to jedno z najbardziej rozbudowanych konsol centralnego zarządzania, umiejscowiona na serwerze producenta, byś mógł mieć wszystkie swoje komputery pod kontrolą nieważne gdzie będą. Konsola posiada m. in. zdalny pulpit, service desk, patch management, MDM, firewall, i wiele innych. Wszystko konfigurowalne i kompatybilne od Windowsa XP w górę.

Zdobywca wielu prestiżowych wyróżnień i nagród, w tym:

  • Cybersecurity Excellence Award Best Anti-Malware 2016
  • ISCA Labs Security Testing Award 2016
  • wyróżnienie Gartnera "Definitywny koniec wirusów 0-day" 2016
  • wyróżnienie whitepaper od International Data Corporation 2016
  • CyberSecurity Breakthrough  APT Software of the Year 2017


100% skuteczności ochrony Comodo została tez potwierdzona przez niemieckie laboratorium AV-TEST

Warto wiedzieć iż:

  • Nasza firma posiada certyfikowanych inżynierów Comodo ITSM jest to gwarancją bezproblemowego wdrożenia oraz pomocy technicznej dla rozwiązania Comodo w Państwa przedsiębiorstwie.
  • Nie przejmuj się czasem i wysiłkiem potrzebnym na wdrożenie nowego rozwiązania. Pozwól żeby zrobił to za Ciebie certyfikowany inżynier.


Innowacyjne technologie auto-sandboxa

comodoWśród modułów ochrony znajdziemy innowacyjną technologie auto-sandboxa (wirtualizacja niezaufanych obiektów), Viruscope (analiza zmian w trybie rzeczywistym), czy HIPS (ochrona krytycznych miejsc systemowych). Dodatkowo ochrona sygnaturowa, dwukierunkowy firewall, ochrona heurystyczna i filtr url.
 

Comodo ITSM to wygoda zarządzania siecią

comodoTakie moduły jak zdalny pulpit, service desk, zarządzanie aktualizacjami, autoryzacja urządzeń, MDM i wiele innych, mają na celu zunifikowanie wielu niezbędnych narzędzi do pełnego zarządzania Twoją siecią.

 

Dodatkowe funkcjonalności

comodoComodo ITSM to część wielkiej platformy COMODO ONE. Dzięki Comodo One możesz zunifkować jeszcze więcej rozwiązań – m. in. backup, CRM, DLP, szyfrowanie, czy bramki antyspamowe.

 

Comodo ITSM to przystępne licencjonowanie

comodoTo nie tylko kompletny produkt bez kompromisów czy dopłat, ale też możliwość decydowania o przeznaczeniu licencji – w jednej cenie możesz chronić jak i komputery, jak i serwery, a nawet urządzenia mobilne.

 

Profesjonalne wsparcie

comodoNasza firma posiada certyfikowanych inżynierów Comodo ITSM jest to gwarancja bezproblemowego wdrożenia oraz pomocy technicznej dla rozwiązania Comodo w Państwa firmie.
 


Nie przejmuj się czasem i wysiłkiem potrzebnym na wdrożenie nowego rozwiązania.
Pozwól żeby zrobił to za Ciebie certyfikowany inżynier.

 

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl