zmień dział
Czerwony PLUS pakiet rozszerzeń dla InsERT GT

Czerwony PLUS pakiet rozszerzeń dla InsERT GT

Czerwony PLUS dla InsERT GT  Czerwony PLUS dla InsERT GT - Rozszerzenie

Czerwony PLUS dla InsERT GT jest pakietem rozszerzeń funkcjonalnych dedykowanych dla systemów serii InsERT GT. 

Rozszerzenie to jest jednym z trzech dostępnych rozszerzeń serii PLUS, dedykowanych dla przedsiębiorstw wykorzystujących systemy o rozbudowanych funkcjonalnościach.
Rozszerzenia PLUS umożliwiają stworzenie systemu operacyjnego odpowiedniego dla wymogów średniej wielkości przedsiębiorstw. Rozszerzenia PLUS pozwalają na rozbudowanie systemu InsERT GT bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w strukturze systemu.
Użytkownik systemu może wybierać konkretne rozszerzenia PLUS wedle osobistego zapotrzebowania na konkretne preferencje, niezbędne mu do pracy. Zaletą rozszerzeń PLUS jest fakt, że są one ekonomiczniejsze od alternatywnych rozwiązań tego typu, oferowanych przez innych producentów.
Uruchomienie rozszerzenia PLUS jest możliwe tylko w przypadku posiadania lub aktualizacji programu InsERT GT do wersji 1.19, zarówno samo uaktualnianie systemu, jak i instalacja rozszerzenia są bardzo proste i intuicyjne, zatem nie sprawią problemów nawet dla niezaawansowanych użytkowników tych produktów.

Funkcjonalność czerwonego PLUSA dla InsERT GT:

  • program posiada funkcję homebanking – która pozwala na import, wczytywanie i rozliczanie wyciągów bankowych zapisanych w formacie MT-940; transakcja z wyciągu można zostać wczytana do systemu, a użytkownik może następnie wykonywać wybrany z 3-ech rodzajów działań, mianowicie –na bazie wczytanej transakcji może rozliczyć rozrachunki, skojarzyć operacje bankowe z transakcjami lub pozostawić transakcje bez prowadzenia ewidencji operacji bankowych;
  • możliwość zbiorczego wysyłania faktur do wielu odbiorców za pomocą e-mail w Subiekcie GT;
  • możliwość tworzenia zestawień definiowalnych - tworzenie za pomocą Gratyfikant GT zestawień kadrowo-płacowych bez znajomości języka SQL; ta funkcja rozszerzenie czerwony PLUS pozwala określić kryteria wyboru i zawartość danego zestawienia oraz elementy takie, jak sumowanie i grupowanie danych;
  • flagi własne – możliwość dowolnego oznaczania i dodawania komentarzy wszystkich ewidencjonowanych obiektów wedle indywidualnych kryteriów; oznaczenia flagami są widoczne na listach, program pozwala też na filtr obiektów według wybranej flagi, informacja o autorze i ostatniej modyfikacji flagi jest dostępna z panelu;
  • możliwość dodawania własnych pól typu słownik, gdzie zakres wartości może być zdefiniowany poprzez podłączenie słownika; każdy użytkownik może skorzystać z dwóch możliwości: podłączenie standardowego, dostępnego w systemie słownika albo zdefiniowanie własnego;
  • możliwość dodawania własnych pól typu polecenie SQL – w których użytkownik może zdefiniować dowolny zbiór danych zewidencjonowanych w systemie; rozwiązanie to jest optymalne, w przypadku osób, którym nie wystarczają pola własne typu słownik, a jednocześnie też posiadają odpowiedniej wiedzy odnośnie tworzenia zapytań w języku Transact-SQL.

Każdy z programów linii InsERT GT posiada przycisk, uruchamiający moduł InfoPLUS (znajduje się on obok przycisku pomocy i InfoSfery). W module tym zapisane są wszystkie informacje o zmianach i nowościach w kolejnych odsłonach PLUSA dla InsERT GT. Moduł InfoPLUS pozwala na aktywację wersji próbnej oraz rejestrację produktu przez Internet.

Próbne uruchomienie rozszerzenia czerwony PLUS dla systemu InsERT GT możliwe jest tylko na podmiocie próbnym. Funkcjonalności dostępne wyłącznie w tym rozszerzeniu są odpowiednio oznaczona w dymku.

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl