zmień dział
Ferro Backup System

Ferro Backup System

Ferro Backup System™ (FBS) - bezpieczne dane Twojej firmy

Niezawodny system archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Chroni dane przechowywane na sieciowych serwerach plików, stacjach roboczych czy laptopach pracujących z systemami Microsoft Windows, Linux, MacOS i Novell NetWare.
 
ferro backup system - schemat działania

90% komputerów biurowych nie było nigdy archiwizowanych

Dzięki Ferro Backup System™ szybko zabezpieczysz cyfrowe informacje niezbędne dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Program i instrukcja obsługi dostępne są w polskiej wersji językowej - nie ma obaw, że niektóre komendy mogą zostać niezrozumiane. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi archiwizację danych możesz przeprowadzić bez specjalistycznej wiedzy z zakresu IT!
 
ferro backup system - archiwizacja - zrzut ekranu

System nie wymaga dużych nakładów finansowych

Ponieważ kompresja danych odbywa się po stronie stacji roboczych, a nie na serwerze, na serwer archiwizacji możesz przeznaczyć zwykły komputer PC z dyskiem twardym o większej pojemności. Oznacza to, że nie musisz inwestować w specjalny, drogi serwer, serwerową wersję systemu operacyjnego czy napędy taśmowe.

Najczęstsza przyczyna utraty danych to błąd człowieka

Ferro Backup System™ przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii różnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo, jak w przypadku kopii pełnych. Zautomatyzowane zostało także zwalnianie miejsce na dysku - moduł alertów wysyła do administratora informacje o ewentualnych ostrzeżeniach z pomocą wiadomości e-mail. Takie rozwiązania ograniczają konieczność ciągłego, bezpośredniego nadzoru nad programem archiwizującym.

Użytkownicy myślą o archiwizacji dopiero 5 minut po utracie ważnych danych 

Do korzystania z FBS niepotrzebna jest jakakolwiek zmiana aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów czy komputerów biurowych. System działa niezależnie od istniejących zabezpieczeń czy usług, a przeprowadzana w tle archiwizacja danych jest całkowicie niezauważalna dla przeciętnego pracownika przedsiębiorstwa.
 
ferro backup system - logi - zrzut ekranu

Ferro Backup System zapewnia maksymalną wydajność

System pozwala ekspresowo wykonać kopie plików ze wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej dzięki zastosowaniu archiwizacji różnicowej, kompresji po stronie stacji roboczych i równoległego wykonywania zadań. 

Ferro Backup System jest odporny na awarie

W przypadku zerwania połączenia, system zapewnia wstrzymanie zadań archiwizacji i dokończenie ich po ponownym nawiązaniu połączenia. A to wszystko bez konieczności interwencji ze strony administratora! 

Bezpłatne wsparcie techniczne

W przypadku problemów z instalacją bądź obsługą programu możesz umówić się na bezpłatną, telefoniczną pomoc techniczną.


Ferro Backup System - sprawdzony przez tysiące

 
Z Ferro Backup System™ korzysta już ponad 3 000 przedsiębiorstw w Polsce i za granicą - system zabezpiecza dane na ponad 70 000 komputerów. Jako oficjalny dystrybutor rozwiązań Ferro Software, dostarczyliśmy i wdrożyliśmy program do wielu instytucji, m.in. 
  międzynarodowe centrum kultury kraków logo    geofizyka kraków logo    gamabik logo
 
 
 

Więcej informacji: