zmień dział
Aplikacja Portal Biura - Dokumenty i raporty

Aplikacja Portal Biura - Dokumenty i raporty

Portal Biura to najnowsza propozycja firmy InsERT przeznaczona dla biur rachunkowych. Jest to aplikacja webowa, dzięki której biura mogą w wygodny sposób kontaktować się ze swoimi klientami i przesyłać niezbędne w bieżącej pracy dokumenty. Warto dodać, że aplikacja jest zintegrowana z Rewizorem, Rachmistrzem GT/Nexo i Gratyfikantem. 

Portal Biura – korzyści dla biura rachunkowego

Portal Biura składa się z dwóch modułów. Są to:

  • Dokumenty
  • Raporty

Poprzez korzystanie z aplikacji biura rachunkowe znacznie oszczędzają swój czas. Jest to możliwe dzięki sprawnemu systemowi przesyłania dokumentów, które następnie pracownicy biura mogą wczytać do programu księgowego i tworzyć z nich raporty. Ponadto, aplikacja pozwala na informowania klientów na temat zbliżających się terminów składania deklaracji podatkowych, czy też o konieczności ich zapłaty. Powiadomienia przesyłane do klienta mogą być wysyłane mailowo lub za pomocą SMS.   

Portal Biura – korzyści dla klienta

Również klienci biur rachunkowych mogą czerpać korzyści z tego, że ich księgowi korzystają z Portalu Biura. Także tutaj na pierwszy plan wysuwa się oszczędność czasu, którego nie marnuje się na przesyłanie kopii dokumentów i zarządzanie procesem ich ewidencjonowania. W aplikacji wystarczy je wgrać w formie PDF lub jako zdjęcie z telefonu. Następnie klient może sprawdzić status dokumentu, a w przypadku błędu, dostanie informacje, co należy zrobić by go poprawić. 

Portal Biura to idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych, które chcą usprawnić swoją pracę w zakresie komunikacji z klientem. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych specjalistów.

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl