zmień dział
Program Skarbnik 4 - Zarządzanie finansami

Program Skarbnik 4 - Zarządzanie finansami

Szanowni Państwo - aplikacja Insert Skarbnik 4 nie jest już w naszej ofercie. Jej wsparcie zostało wycofane przez producenta. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych programów  marki InsERT.

Charakterystyka programu InsERT Skarbnik 4

InsERT Skarbnik 4 - System służący do zarządzania finansami osobistymi

Skarbnik 4 jest systemem dedykowanym do zarządzania finansami domowymi i z pewnością spodoba się tym, którzy szukają skutecznego narzędzia do ewidencjonowania i przetwarzania operacji finansowych w zakresie budżetu domowego. Dzięki skarbnik 4 – Twój budżet użytkownik może lepiej administrować wydatki i kontrolować przepływ finansów. Program ten posiada atrakcyjną szatę graficzną oraz intuicyjny interfejs. Program pozwala na rejestrację danych dotyczących kont złotówkowych i walutowych, a także rachunków ROR, kart kredytowych, kredytów, lokat i innych inwestycji (akcje, obligacje, majątek trwały).

Pozwala między innymi:

  • ustalić kategorie wydatków i określić dla nich limity;
  • automatycznie zaktualizować kursy walut i walorów inwestycyjnych za pomocą Internetu;
  • generować transakcje szablonowe, czyli gotowe schematy, które można wykorzystać przy cyklicznych operacjach (np. zapłata za gaz);
  • monitorować transakcjie na kontach bankowych za pomocą systemu homebankingowego lub wyciągów bankowych;
  • drukować polecenia przelewów i wpłaty na formularzach odpowiadających standardom bankowym;
  • ustalić plany spłaty kredytu i odsetek od kwoty lokaty;
  • importować wyciągi bankowe w formacie OFX 1.0.2.

Na stronie głównej programu znajduje się pełny komplet informacji o stanie rachunków użytkownika. Skarbnik 4   jest też wyposażony we wbudowany terminarz, w którym można zapisać zarówno różne transakcje finansowe, jak i krótkie notatki i przypomnienia (np. o wizycie u dentysty).

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl