zmień dział
KWHotel - wersja free

KWHotel - wersja free

ZAMÓW  OFERTĘ oprogramowania KWHotel za free

kwhotel freeJeżeli jesteś właścicielem   małego obiektu i używasz Excela lub zeszytu, w celu zapisywania rezerwacji? KWHotel Free to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Skończ z ręcznym przepisywaniem i poprawianiem rezerwacji, które jest czasochłonne. Zainstaluj KWHotel Free i ciesz się zaoszczędzonym czasem! Program KWHotel Free jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich użytkowników. Oprogramowanie od momentu pierwszego uruchomienia, trzeba po upływie 30 dni zarejestrować. Rejestracja również jest zupełnie darmowa i służy wyłącznie do oszacowania liczby klientów korzystających z tej wersji programu.
 
GRAFIK REZERWACJI   Z MODUŁEM REZERWACJI
Moduł ten jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, służy do prezentacji obłożenia obiektu w formie Grafiku Rezerwacji, dzięki któremu można dokonać rezerwacji pojedynczych oraz grupowych (do 3 pokoi).

MODUŁ KLIENTÓW
Moduł ten pozwala dodawać, edytować i wyszukiwać klientów zapisanych podczas dokonywania rezerwacji, jest niezwykle przejrzysty i tym samym prosty w obsłudze.

MODUŁ POKOI
Moduł ten służy do zarządzania pokojami, pozwala przy tym ustalić formę rozliczenia (całościowo/w zależności od liczby osób w 4 kategoriach wiekowych).
 
 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl