zmień dział
KWHotel - wersja standard

KWHotel - wersja standard

  JEDNOSTANOWISKOWA WERSJA STANDARD OPROGRAMOWANIA KWHOTEL

 

kwhotelZaczynasz swoją przygodę z hotelarstwem, lub chcesz wprowadzić innowację, ponieważ męczy Cię już korzystanie z mało intuicyjnych programów? Mamy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb - 

KWHotel Standard, czyli jednostanowiskowa wersja programu z wszystkimi dostępnymi opcjami i modułami, która uczyni twoją pracę łatwiejszą.
Jeżeli chcesz wypróbować wersję Standard, musisz pobrać bezpłatną wersją KWHOTEL FREE, w której możesz wypróbować prezentuje wszystkie dostępne opcje i moduły, jednak z pewnymi ograniczeniami. Wszystkie dane wprowadzone do wersji Free można przenieść do dowolnej innej wersji programu.
 
W rocznej licencji programu zapewniamy:
 • wszystkie dostępne opcje i moduły zaprezentowane poniżej,
 • dostęp do aktualizacji,
 • 24h pomoc techniczną w przypadku awarii.

ZAMÓW OFERTĘ

ZAMÓWIENIE OFERTY NIE OZNACZA ZOBOWIĄZANIA FINANSOWEGO 

MODUŁY OPROGRAMOWANIA KWHOTEL

 

GRAFIK REZERWACJI

To innowacyjna, obecnie najlepsza na rynku graficzna prezentacja rezerwacji z możliwością dowolnego   ustawienia:

 • wysokości i szerokości komórek grafiku,
 • własnej kolorystyki grafiku oraz rezerwacji,
 • prezentowanych danych rezerwacji.

Dodatkowo na grafiku pojawiają się informacje odnośnie tego, czy w pokoju jest czysto, a dzięki filtrom wyszukanie konkretnego pokoju jest bardzo szybkie, nawet przy dużej ich liczbie. Narzędzie to jest też dodatkowo wyposażone w   mini kalendarz prezentujący dostępność pokoi i łóżek w każdym dniu miesiąca, a także wyszukiwarkę pokoi w zależności od uzupełnionych parametrów.

 
MODUŁ REZERWACJI
Moduł ten pozwala prosto i szybko dokonać rezerwacji pojedynczych i grupowych oraz obliczać cenę pobytu, na którą składają się:
 • noclegi z możliwością ustalenia różnych cen dla 4 grup wiekowych,
 • opłaty miejscowe,
 • posiłki,
 • dowolne dodatkowe usługi i towary.
Moduł pozwala przypisać do każdej rezerwacji dokumenty księgowe – zarówno te fiskalne, czyli faktury, rachunki i paragony fiskalne, jak i potwierdzenia rezerwacji wraz z regulaminem obiektu. Moduł umożliwia również na dodawanie własnych pól w oknie rezerwacji.
 
MODUŁ USŁUG
Dzięki temu narzędziu można zarządzać   dodatkowymi usługami obiektu noclegowego na godzinowych grafikach rezerwacji. Istnieje możliwość połączenia usług   z rezerwacjami pokoi, jak również dostępne dla gości nie związanych z hotelem.
Dzięki temu rozwiązaniu możesz w łatwo wynająć stół bilardowy, kajak, rower, lub sprzedać wejścia na basen czy siłownię!
 
 
MODUŁ KLIENTÓW
Moduł ten cechuje się prostym i   przejrzystym interfejsem, który pozwala dodawać, edytować i   wyszukiwać klientów indywidualnych, jak i firmy oraz dokonywać   przez nich rezerwacji. Istnieje możliwość ustalenia statusu niechcianego klienta, stałego klienta oraz jego zniżki.
 
 
MODUŁ POKOI
Moduł, który daje dużo nowych możliwości, pozwala na przykład ustalić czy pokoje mają być rozliczane całościowo czy w zależności od liczby osób, które je wynajmują. Ceny mogą być uzależnione od różnych czynników, takich jak różne grupy wiekowe, okresy sezonowe czy zniżki weekendowe. Moduł umożliwia wynajęcia pokoju w wyższej cenie dla mniejszej liczby osób niż przewidziano. Pokoje mogą być również połączone w grupy, dzięki czemu można zmienić ceny oraz innych ustawienia wielu pokoi jednocześnie. Moduł pozwala na stworzenie przez każdego użytkownika bazy wyposażenia pokoi, nadanie danemu pokojowi statusu apartamentu, czy wyłączenie go z rezerwacji on-line lub statystyki.
 
KSIĘGA MELDUNKOWA
Moduł ten pozwala na niezbędną dokumentację obiektu noclegowego. Księga meldunkowa to przejrzysta prezentacja i możliwość wydruku danych, takich jak dane osobowe, miejsce oraz data urodzenia, numer dowodu osobistego, adres, firma, a także okres pobytu dla:
 • wszystkich osób w obiekcie w wybranym dniu,
 • osób, które przyjechały do obiektu w wybranym dniu,
 • osób, które opuszczą lub opuściły obiekt w wybranym dniu,
 • rezerwacje na wybrany dzień.
MODUŁ POSIŁKÓW
Moduł ten pozwala zarządzać kuchnią, dzięki raportom, które   określają ilość posiłków w danym okresie czasu. Program pozwala przydzielić każdej/pojedynczej rezerwacji dowolnej ilość posiłków (zarówno całych, jak i połówek) w każdym dniu z osobna (rezerwacje niezależnie). Moduł pokazuje wszystkie posiłki w danym dniu razem z podziałem na wielkość (cały, połówka) oraz numerem pokoju.
 
 
MODUŁ FISKALNO-KSIĘGOWY
Dzięki niemu użytkownik może kompleksowo obsłużyć obiekt noclegowy. Poza możliwością wystawiania standardowych dokumentów, takich jak faktury, rachunki, paragony fiskalne i dokumenty kasowe, KWHotel posiada też szereg raportów kasowych i rejestru sprzedaży. Program ten pozwala również swoim użytkownikom tworzenie własnego asortymentu, które ułatwiają i przyspieszają pracę, a także własnych wzorców wystawianych dokumentów

MODUŁ STATYSTYK
Zapewnia przejrzystą prezentację obłożenia obiektu z uwzględnieniem podziału na pokoje, dni, miesiące lub dowolne okresy. Moduł umożliwia prowadzenie statystyk finansowych i rejestru sprzedaży dla dowolnego okresu. Program umożliwia eksport do Excela lub innego arkusza kalkulacyjnego, by ułatwić analizę danych. 
 
PLANY CENOWE
Rozbudowany moduł służący do zarządzania cenami w obiekcie noclegowym, który można zsynchronizować z portalami rezerwacji on-line i channel managerami.
 
PRAWA DOSTĘPU
Narzędzie to pozwala na logowanie i tworzenie praw dostępu różnym użytkownikom programu.
 
RAPORTY
Zaawansowane raporty kasowe, sprzedaży, do GUS, sprzątania oraz wiele innych.

Dodatkowe funkcjonalności programu KWHotel:

 

MODUŁ PREMIUM  -    SYNCHRONIZACJA Z CHANNEL MANAGER
Moduł Premium – dzięki niemu oprogramowanie KWHotel można podłączyć do wszystkich portali i systemów rezerwacji on-line, takich jak np. Booking.com, Expedia, HRS, Hotele.pl i wiele innych. Synchronizacja ta jest możliwa dzięki połączeniu z jednym z channel manager’ów.
Dzięki temu modułowi możliwe jest automatyczne wysyłanie obłożenia obiektu noclegowego oraz otrzymywania rezerwacji z zewnętrznych systemów. Pozwala on na przydzielenie pokoju jednym kliknięciem myszki, dzięki czemu i innym rozwiązaniom zaoszczędzisz swój cenny czas.
 
Partnerzy – Channel Manager
 
BOOKING.COM  BEZPOŚREDNIA SYNCHRONIZACJA
To najnowsze rozwiązanie umożliwia bezpośrednią synchronizację z Booking.com! Dzięki niemu nie musisz przepisywać ważnych informacji ręcznie, w odróżnieniu od innych, drogich rozwiązań tego typu, jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Oprogramowanie KWHotel bezpośrednio synchronizuje się z systemem rezerwacji on-line wysyłając obłożenie i ceny po każdej aktualizacji grafiku.
Uwaga! KWHotel nie przyjmuje, a także nie przechowuje informacji na temat kart płatniczych przesyłanych przez Booking.com.
 
KWHOTEL CAMPING  -    OBSŁUGA POLA NAMIOTOWEGO
Moduł Camping to narzędzie służące do administrowania polem namiotowym lub campingiem. Moduł Camping opiera swoją pracę na schemacie Państwa pola namiotowego, na którym istnieje możliwość zaznaczenia sektorów i działek. Ponadto moduł ten pozwala na:
 • Tworzenie sektorów i działek.
 • Dodawanie cen, również z uwzględnieniem   cen ryczałtowych za poszczególne sektory i działki z uwzględnieniem podatku.
 • Tworzenie bazy usług stałych, takich jak opłata miejscowa czy pobyty uzależnione od wieku, przy uwzględnieniu cen.
 • Generowanie statusów rezerwacji, np. zimowanie, ryczałt, parking.
 • Generowanie indywidualnych statusów umów, np. rezerwacja, rezerwacja potwierdzona, zaliczka i inne.
 • Generowanie własnej bazy typów samochodów oraz typów przyczep.
Moduł w połączeniu z systemem hotelowym KWHotel pozwala na kompleksową obsługę naszych gości, tych, przebywających na polu namiotowym oraz tych, wynajmujących domki, łóżka albo przyczepy.
Utworzenia sektorów lub działek jest jedynym ograniczeniem podziału pola. Niemal wszystkie, standardowe pola namiotowe są podzielone na 1-6 sektorów (działki). Na jednym sektorze (działce) można dokonać nieskończonej liczby oddzielnych rezerwacji w jednym terminie. Zatem w przypadku większości pól namiotowych sprawdza się wersja do 28 sektorów (działek). Wersje kolejne dedykowane są są przeważnie dla campingów wynajmujących ryczałtowo – jeden klient jedna działka.
 
WELLNESS & SPA  ZARZĄDZANIE ZABIEGAMI ODNOWY BIOLOGICZNEJ
Prosty w obsłudze moduł Wellness&Spa pozwala administrować tą częścią hotelu, która oferuje zabiegi odnowy biologicznej oraz masaże. Praca modułu SPA bazuje na godzinowych grafikach rezerwacji poszczególnych gabinetów oraz pracowników, dostarczając informacje na temat rodzaju zabiegu, daty i godziny, numeru gabinetu, danych pracownika wykonującego zabieg oraz danych Klienta. Ponadto pracując na tym module użytkownik może   stworzyć własną bazę usług i zabiegów, bazę gabinetów, bazę pracowników i klientów.
 

DRUKARKI FISKALNE

Oprogramowanie hotelowe KWHotel jest w pełni kompatybilne z drukarkami fiskalnymi różnych firm:

Podłączenie drukarki fiskalnej jest zupełnie bezpłatne.

Jeśli są Państwo zainteresowani podłączeniem drukarki, zakupem takiego urządzenia lub mają inne pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z chęcią udzielimy wszystkich informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

OFERTA DRUKAREK FISKALNYCH ONLINE

 
OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE
 
Program hotelowy KWHotel jest w pełni kompatybilny z zaawansowanymi systemami do księgowości.
KWHotel może zostać zsynchronizowany z oprogramowaniem księgowym:
 
Koszt wdrożenia synchronizacji jest zależny od rodzaju wymiany danych między oprogramowaniem księgowym, a programem KWHotel.
Większość synchronizacji działa na zasadzie import-eksport danych (Symfonia, Optima, Fides, wFirma oraz WF-Fakir). Pliki z programu KWHotel eksportowane są do programu księgowego. Synchronizacja z programem Subiekt jest bardziej zaawansowana: przy wystawianiu faktur w KWHotel dokument otwiera się bezpośrednio w programie księgowym.
 
OPROGRAMOWANIE GASTRONOMICZNE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z OPROGRAMOWANIEM ZEWNĘTRZNYM
Oprogramowanie hotelowe KWHotel współpracuje najpopularniejszym oprogramowaniem gastronomicznym w Polsce.
Oprogramowanie hotelowe KWHotel może zostać zsynchronizowane z systemami gastronomicznymi:
Dzięki tej synchronizacji przy meldunku klienta w obiekcie noclegowym automatycznie generuje się rachunek w programie gastronomicznym. Klienci mogą dowolnie, wedle potrzeb korzystać z usług gastronomicznych, które doliczane są do rachunku i przesyłane do programu KWHotel. System ten pozwala na wystawienie rachunku zbiorczego na wszystkie usługi i produkty.
 
ZAMKI HOTELOWE  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
Oprogramowanie KWHotel, jest kompatybilne z zamkami hotelowymi.
Do oprogramowania KWHotel można podłączyć system zamków hotelowych:
 • RentingLock,
 • Tayama,
 • Orbita,
 • MaxBat,
 • Betech,
 • Kaba,
 • Hartmann Tresore,
 • Lob – Adel.
 
Dzięki synchronizacji KWHotel z zamkami hotelowymi recepcjonista może zakodować kartę dla konkretnego klienta na określony okres czasu.
Ze względu na to, ze na rynku dostępne jest wiele rodzajów zamków różnych producentów, firma KajWare, oferująca oprogramowanie nie gwarantuje kompatybilności z każdym ich rodzajem. Zanim dokonają 
Państwo zakupu konkretnego modelu zamka, prosimy o kontakt w celu weryfikacji, czy jest on na pewno kompatybilny z systemem.

SKANER DOWODÓW OSOBISTYCH  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
Skaner dowodów osobistych Combo Scan firmy ARH to narzędzie, które ułatwia i skraca pracę przy przyjmowaniu grup zorganizowanych.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów firma KajWare, aby ułatwić funkcjonowanie obiektów noclegowych przyjmujących grupy zorganizowane podłączyła do programu KWHotel skaner dowodów osobistych. Rozwiązanie to sprawia, że przyjęcie jednocześnie dużej liczby osób nie stanowi większego problemu. Teraz nie musisz już przepisywać danych osobowych kilkunastu osób. Wystarczy położyć dowód osobisty i po kilku sekundach dane są w programie KWHotel!
 
TERMINAL KART PŁATNICZYCH  -  SYNCHRONIZACJA OPROGRAMOWANIA HOTELOWEGO Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI
Oprogramowanie hotelowe KWHotel współpracuje z terminalem kart płatniczych firmy Polcard.   Rozwiązanie to sprawia, że nie trzeba wbijać ręcznie kwot w przypadku płatności za pomocą karty. Program automatycznie przesyła dane, wykluczając tym samym pomyłki personelu, przyspiesza przyjmowanie gości!
Nasza firma oferuje oprogramowanie KWHotel dostępne wraz z wygodnym terminalem kart płatniczych w specjalnej, atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z naszym konsultantem!
 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl