Oprogramowanie dla hoteli

Oprogramowanie dla hoteli

Available languages:

Dobry program dla hotelu lub pensjonatu to sztuka wyboru optymalnego rozwiązania i fachowe wdrożenie.

recepcja hotelowa, program dla  hoteluPosiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz   gastronomii i cateringu (HoReCa). Spośród wielu systemów występujących na rynku naszym klientom staramy się doradzać rozwiązania optymalne z punku widzenia ich specyfiki działalności. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Setki wdrożeń na terenie całego kraju daje naszym specjalistom poczucie bycia ekspertem w branży "czasu wolnego".

 

 

KWHotel

KWHotel  to program dla hoteli dostępny w trzech wersjach: darmowej, jednostanowiskowej i wielostanowiskowej.Oprogramowanie dostępne jest w wariancie na PC jak i na smartfon.  KWHotel  jest w pełni zintegrowany z portalem booking.com oraz channel  managerami. Co ważne, system współpracuje z większością zamków hotelowych na rynku, również zamków apartamentowych (gość otrzymuje sms na telefon z kodem dostępu do swojego pokoju). Dzięki takiemu rozwiązaniu  KWHotel  jest jednym z najczęściej wybieranych programów do nadzoru nad apartamentami (nie ma konieczności pojawiania się w nich). Zakupując oprogramowanie  KWHotel  możemy również wybrać opcję dla hoteli (wynajem pokoi) lub dla hosteli (wynajem łóżek).  Więcej informacji...

 

izzyHotelIzzyHotel

izzyHotel  to program do zarządzania hotelem, ośrodkiem konferencyjnym, wczasowym, sanatorium, pensjonatem itp., jest on następcą znanego programu HotelOnLine.

izzyHotel powstał na bazie 12 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania dla hoteli dzięki czemu uwzględnia dotychczasowe doświadczenia, możliwości nowych technologii i oczekiwania klientów.
izzyHotel to produkt zawierający wszystkie dotychczas obsługiwane funkcje swojego poprzednika programu HotelOnLine z rozszerzeniem o obsługę między innymi:
- rezerwacji sal konferencyjnych (w tym również złożonych pakietów konferencyjnych),
- rezerwacji pobytowych w pakietach,
- rezerwację dowolnie definiowanych usług (bilard, sauna, kajaki, rowery itp.) z własnymi grafikami,
- obsługę SPA (z uwzględnieniem kontroli w zakresie dostępności gabinetów, pracowników itp.)  Więcej informacji...

 

X2Hotel x2hotel

X2System dla hoteli to pakiet oprogramowania który dzięki modułowej budowie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego hotelu.W skład pakietu wchodzi oprogramowanie dedykowane X2Hotel.   System z powodzeniem może być zintegrowany z innymi pakietami oprogramowanie z rodziny  X2System  szczególnie cenna jest wydajna współpraca z programem obsługującym gastronomię.    X2Hotel znajduje zastosowanie zarówno w małych i średnich, jak i dużych obiektach hotelowych.  Duża elastyczność konfigurowania systemu pozwala z powodzeniem stosować go w pensjonatach, motelach i hotelach, szczególnie w obiektach o szerokim zakresie usług hotelowo-gastronomicznych.  Więcej informacji...

 

HotelOnLineHotelOnLine

HotelOnLine  to program do zarządzania hotelem, ośrodkiem konferencyjnym, wczasowym, sanatorium, pensjonatem itp.
HotelOnLine w połączeniu z programem dla gastronomii  4Rest  / izzyRest  tworzy zintegrowane systemy informatyczne pozwalające na sprawne zarządzanie hotelem i restauracją.

Otwarta struktura programów umożliwia użytkownikowi definiowanie, stosownie do swoich potrzeb, wszystkich dostępnych list słownikowych, raportów i wydruków. System jest produktem polskim i całkowicie zgodnym z obowiązującymi przepisami.  Więcej informacji...

 

Dodatkowe informacje:

Dział Handlowy:   tel.  12 6337308 -  wew. 45   e-mail:  sprzedaz@escsa.pl