zmień dział
Programy dla hoteli i pensjonatów

Programy dla hoteli i pensjonatów

Available languages:

Dobry program dla hotelu lub pensjonatu to sztuka wyboru optymalnego rozwiązania i fachowe wdrożenie.

 

recepcja hotelowa, program dla  hoteluPosiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz   gastronomii i cateringu (HoReCa).

Spośród wielu systemów występujących na rynku naszym klientom staramy się doradzać rozwiązania optymalne z punku widzenia ich specyfiki działalności.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Setki wdrożeń na terenie całego kraju daje naszym specjalistom poczucie bycia ekspertem w branży "czasu wolnego".

 

KWHotel

KWHotel to oprogramowanie dla hoteli dostępne w trzech wersjach: darmowej, jednostanowiskowej i wielostanowiskowej. Oprogramowanie dostępne jest w wariancie na PC, jak i na smartfon.  KWHotel jest w pełni zintegrowany z portalem booking.com oraz channel  managerami. Co ważne, system współpracuje z większością zamków hotelowych na rynku, również zamków apartamentowych (gość otrzymuje sms na telefon z kodem dostępu do swojego pokoju). Dzięki takiemu rozwiązaniu,  KWHotel  jest jednym z najczęściej wybieranych programów do nadzoru nad apartamentami (nie ma konieczności pojawiania się w nich). Kupując oprogramowanie  KWHotel  możemy również wybrać opcję dla hoteli (wynajem pokoi) lub dla hosteli (wynajem łóżek).  Więcej informacji...

 

izzyHotel

IzzyHotel

izzyHotel  to program do zarządzania hotelem, ośrodkiem konferencyjnym, wczasowym, sanatorium, pensjonatem itp., jest on następcą znanego programu HotelOnLine.

izzyHotel powstał na bazie 12 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania dla hoteli dzięki czemu uwzględnia dotychczasowe doświadczenia, możliwości nowych technologii i oczekiwania klientów.
izzyHotel to produkt zawierający wszystkie dotychczas obsługiwane funkcje swojego poprzednika programu HotelOnLine z rozszerzeniem o obsługę między innymi:
- rezerwacji sal konferencyjnych (w tym również złożonych pakietów konferencyjnych),
- rezerwacji pobytowych w pakietach,
- rezerwację dowolnie definiowanych usług (bilard, sauna, kajaki, rowery itp.) z własnymi grafikami,
- obsługę SPA (z uwzględnieniem kontroli w zakresie dostępności gabinetów, pracowników itp.)  Więcej informacji...

 

X2Hotel

x2hotel

X2System dla hoteli to pakiet oprogramowania który dzięki modułowej budowie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego hotelu.W skład pakietu wchodzi oprogramowanie dedykowane X2Hotel.   System z powodzeniem może być zintegrowany z innymi pakietami oprogramowanie z rodziny  X2System  szczególnie cenna jest wydajna współpraca z programem obsługującym gastronomię.    X2Hotel znajduje zastosowanie zarówno w małych i średnich, jak i dużych obiektach hotelowych.  Duża elastyczność konfigurowania systemu pozwala z powodzeniem stosować go w pensjonatach, motelach i hotelach, szczególnie w obiektach o szerokim zakresie usług hotelowo-gastronomicznych.  Więcej informacji...

 

HotelOnLine

HotelOnLine

HotelOnLine  to program do zarządzania hotelem, ośrodkiem konferencyjnym, wczasowym, sanatorium, pensjonatem itp.
HotelOnLine w połączeniu z programem dla gastronomii  4Rest  / izzyRest  tworzy zintegrowane systemy informatyczne pozwalające na sprawne zarządzanie hotelem i restauracją.

Otwarta struktura programów umożliwia użytkownikowi definiowanie, stosownie do swoich potrzeb, wszystkich dostępnych list słownikowych, raportów i wydruków. System jest produktem polskim i całkowicie zgodnym z obowiązującymi przepisami.  Więcej informacji...

 


 

Wybierając oprogramowanie dla hoteli, warto zacząć od dokładnej analizy prowadzonej działalności i zastanowić się, jakie jej aspekty potrzebują profesjonalnego wsparcia. Odpowiednio dopasowane, specjalistyczne programy komputerowe dla hoteli są bowiem w stanie usprawnić część obowiązków, które dotychczas spoczywały na barkach obsługi i tym samym pozwolić na efektywną delegację pozostałych zadań.
 

System zarządzania hotelem musi być dostosowany do specyficznych potrzeb obiektu, które wymagają szczegółowego przemyślenia. Bardzo pomocny może okazać się program rezerwacyjny w hotelu, który pozwoli na kompetentną obsługę klientów i złożonych przez nich rezerwacji oraz pozwoli na zredukowanie marginesu potencjalnych błędów czy przeoczeń. Nowoczesny system rezerwacji hotelowej stał się dzisiaj poniekąd standardem w funkcjonowaniu tego rodzaju działalności.
 

Ponadto, zarządzanie hotelem można uprościć również poprzez wdrożenie rozwiązania, jakim jest wydajny program recepcyjny. Recepcja stanowi bowiem serce hotelu i pierwszy front obsługiwania gości. Adekwatnie dopasowane systemy hotelowe stanowią dzisiaj duże ułatwienie w codziennej pracy, dlatego ich popularność jest całkowicie zrozumiała.
W przypadku problemów, służymy Państwu profesjonalną pomocą naszych specjalistów.
 

 

Dodatkowe informacje:

Dział Handlowy:   tel.  12 6337308 -  wew. 45   e-mail:  sprzedaz@escsa.pl