zmień dział
Program Rewizor GT - InsERT

Program Rewizor GT - InsERT

InsERT Rewizor GT - Program do księgowościTwoja pomoc w codziennej pracy - InsERT Rewizor GT 

Rewzior GT to program finansowo-księgowy dedykowany małym i średnim firmom,   służący do prowadzenia pełnej księgowości kontowej tzw. księgi handlowej. System przeznaczony jest zarówno dla   biur rachunkowych jak i samodzielnych księgowych. 

Rewizor GT posiada nowoczesny interfejs, który zapewnia prostotę obsługi i wygodę pracy.   Program   jest częścią składową systemu InsERT GT,   na który składają się również program do obsługi sprzedaży Subiekt GT, program kadrowo płacowy Gratyfikant GT oraz Gestor GT system typu CRM.  

Program posiada szeroką gamę funkcji koniecznych do sprawnego i zgodnego z przepisami prowadzenia działu księgowego firmy lub organizacji.

 

Podstawowe funkcje systemu Rewizor GT:

  • zarządzanie planami kont w tym generowanie wzorcowego planu kont, transfer z innego roku obrotowego, zarządzanie kontami pozabilansowymi
  • rozbudowana dekretacja dokumentów z podziałem na dekrety i zaksięgowane, automatyzacja wielu czynności - auto dekretacja. Tworzenie księgowych dekretów za pomocą dekretacji kontekstowej i importu
  • ewidencja i rozliczanie podatku VAT   - zgodna z aktualną ustawą
  • zarządzanie rozrachunkami   oraz pełna historia rozrachunków
  • możliwość obsługi wielu podmiotów gospodarczych   - funkcje dla biur rachunkowych)
  • możliwość tworzenia sprawozdań, zestawień finansowych i deklaracji skarbowych
  • operacje związane z ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych oraz prawnych
  • integracja z programem do zrządzania sprzedażą i gospodarką magazynową Subiekt GT
  • praca zarówna na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej
 

Program komputerowy Rewizor GT, który został stworzony przez uznanego producenta – firmę InsERT, to nowoczesny, bardzo dobrze przemyślany system. Jego zadaniem jest aktywne wsparcie pracy księgowych. Przydatność tego narzędzia zasadza się przede wszystkim na rozsądnie dobranych zastosowaniach, które mogą znacząco uprościć odpowiedzialną realizację wielu obowiązków.

 
 

Pudełko Rewizor GT - Program do księgowościRewizor GT  w naszym sklepie internetowym.

   

Rewizor GT występuje także w rozszerzonej wersji Sfera,  która posiada mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu tak, by dopasować jej funkcjonalności do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, użytkownika. 

 

 

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl