zmień dział


TOP 5 - trendy w web designie na 2018 rok

TOP 5 - trendy w web designie na 2018 rok

Data:

 1. Trendy w projektowaniu stron www 2018
  1. Urządzenia mobilne numerem jeden
  2. Animacja i wideo zamiast tekstu
  3. Typografia 
  4. Mocna kolorystyka
  5. Asymetryczne layouty

Trendy w projektowaniu stron www 2018
ludzie przy stole projektuja web design

Ze względu na zmieniające się oczekiwania użytkowników względem stron, nasza ekipa stale rozwija swoje umiejętności i reaguje na najświeższe trendy.

Przedstawiamy top, naszym zdaniem, najgorętszych trendów w projektowaniu stron na 2018 rok:

Urządzenia mobilne numerem jeden

Projektujemy strony responsywne (RWD), które świetnie wyświetlają się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Ważne, aby była czytelna i intuicyjna dla każdego odbiorcy. W roku 2018 to urządzenia mobilne będą generować największy ruch na stronach.

Animacja i wideo zamiast tekstu

Dobra animacja lub wideo mogą znaczyć więcej niż tysiąc słów. W sposób przystępny koncentrują one uwagę na naszym produkcie. HTML5, CSS3 i JavaScript to potężne narzędzia - odpowiednio zastosowane gwarantują szybkie ładowanie strony bez utraty jakości przekazu.

Typografia 

Designerzy stawiają na niestandardowe, wyboldowane fonty. Dla stron szczególnie nagłówki są kluczowe pod względem SEO i pomagają w uporządkowaniu informacji. Rok 2018 będzie obfitować w odważne projekty oparte na wyrazistej typografii. Subtelność i minimalizm odchodzą do lamusa.

Mocna kolorystyka

Konkurencyjny rynek wymusza bycie oryginalnym. Projektanci muszą znaleźć równowagę między funkcjonalnością, a estetyką. Coraz więcej designerów odważnie pochodzi do przesyconych i żywych kolorów. Czekamy na projekty w kolorze roku 2018 według Pantone!

Asymetryczne layouty

Trend wprowadzony w 2017 roku będzie się utrzymywać również w tym. Atrakcyjność asymetrii polega na tym, że jest unikalna.  Dobry designer zna zasady, pracuje z nimi, ale znajduje także sposób na to, aby je zręcznie łamać. Stosowanie takiego rozwiązania wymaga odwagi - to może pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki lub produktu, który promujemy. 
 
 
 
Więcej informacji:
 
tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl
   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu