zmień dział


Aplikacja POSowner

Aplikacja POSowner

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2021.02.18

  1. POSowner to aplikacja, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój biznes...
    1. Jak działa POSowner?
      1. Co da Ci posiadanie aplikacji POSowner?

POSowner to aplikacja, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój biznes...

A jak wiadomo, większa kontrola równa się większe zyski!

Stworzenie aplikacji POSowner przez POSbistro, było kolejnym dowodem na to, że marka wychodzi naprzeciw coraz bardziej złożonym potrzebom klientów wynikającym z  zarządzania obiektami restauracyjnymi. 

Jak działa POSowner?

POSowner to aplikacja na telefon, która daje Ci podgląd danych i statystyk dotyczących Twojej restauracji. Dane przekazywane do aplikacji są regularnie odświeżane, dzięki czemu zawsze i wszędzie jesteś stale na bieżąco. Aplikacja działa wyłącznie w połączeniu z system do zarządzania restauracją POSbistro - system zbiera i wysyła informacje o sprzedaży do bezpiecznej wirtualnej chmury, do której również ma dostęp aplikacja POSowner. 
 
Aplikacja POSowner

Co da Ci posiadanie aplikacji POSowner?

  • Wgląd w zawsze aktualne statystyki sprzedaży z Twojego lokalu
W POSowner widzisz m.in. jaki jest bieżący utarg, ile jest otwartych rachunków oraz ile wynosi średnia wartość rachunków. Aplikacja oferuje dostęp do uśrednionych danych z aż ostatnich 3 miesięcy, dzięki czemu możesz porównywać ze sobą dane historyczne.
 
  • Kontrolę rachunków 
Kontrolując otwarte rachunki w swojej restauracji, zyskujesz wiedzę na temat tego, co obecnie jest zamawiane, a dzięki temu możesz sprawnie reagować np., wprowadzając  jakąś ofertę specjalną, czy też rabaty. Dzięki kontroli rachunków wiesz również ile, jest zamawiających, jaki jest status zamówienia i ile wynosi czas realizacji poszczególnych zamówień.
 
  • Czas pracy personelu
Aplikacja POSowner pokaże Ci listę pracowników, którzy są aktualnie zalogowani w systemie. Szybko i sprawnie podsumujesz liczbę przepracowanych godzin personelu, a także możesz uzyskać informację, o tym ile wynosi średnia wartość sprzedaży poszczególnych pracowników. Co Ci to da? W każdej chwili będziesz wiedzieć, co robią Twoi pracownicy oraz komu należy się premia za wyniki!
 
Obraz przedstawiąjacy aplikacja POSowner do systemu POSbistro

Aplikację POSowner możesz przetestować za darmo przez 14 dni!
 
 
 
Więcej informacji:
 

 

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu