zmień dział


Pierwsza drukarka fiskalna z eParagonem. Posnet Thermal XL2 Online S

Pierwsza drukarka fiskalna z eParagonem. Posnet Thermal XL2 Online S

Data:

  Obraz przedstawiąjacy pierwsza drukarka fiskalna z eParagonem. Posnet

Producent urządzeń fiskalnych POSNET jako pierwszy otrzymał homologację na drukarkę fiskalną,  z możliwością generowania e-paragonu. Jest nią Thermal XL 2 ONLINE S. 

Drukarka stworzona zostanie na bazie bestsellerowej drukarki fiskalnej Thermal XL, która na rynku Polskim zyskała popularność dzięki swojej bezawaryjnej i stabilnej pracy, szybkiemu mechanizmowi drukującemu z obcinaczem oraz kompaktowym rozmiarom. Różne wersje konstrukcyjne pozwalają na dowolną aranżację stanowiska sprzedaży, co sprawia, że doskonale sprawdza się niemal w każdym rodzaju działalności.   

 

Wersja drukarki fiskalnej online  Thermal XL 2 S, z nową homologacją jest zgodna z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 12 września 2021 roku, dotyczącym wymagań technicznych dla kas rejestrujących, co pozwala na wystawianie e-paragonów bez konieczności ich drukowania

 
Fotografia zawierająca pierwsza drukarka fiskalna z eParagonem. PosnetCzym jest e-paragon? 
 
 
 
e-Paragon to elektroniczna wersja klasycznego, drukowanego paragonu. Jest pełnoprawnym dokumentem potwierdzającym zakup.
 
E-paragon może być dostarczony do klienta drogą elektroniczną – za pośrednictwem sms, poprzez aplikację sklepową lub mailem – to Klient zdecyduje w jakiej formie chce otrzymać dowód zakupu. 
 
 
 
 
 
Produkcja drukarki Posnet Thermal XL 2 ONLINE S rozpocznie się niebawem, a o wejściu urządzenia do sprzedaży poinformujemy Was na naszym profilu Facebookowym.
 
   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu