zmień dział


Taniec robota przed stoiskiem ESC SA.

Taniec robota przed stoiskiem ESC SA.

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.08.24

Małe reminiscencje w związku z odnalezionym filmikiem pt. Taniec robota przed stoiskiem ESC SA.

  W 2016 r. mieliśmy przyjemność być jedną z wybranych firm, które prezentowały swoje usługi i produkty w ramach projektu Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Na targach HoReCa Gastrofood, które odbyły się w dniach 16 – 18 listopada 2016 r. zaprezentowaliśmy nasz sztandarowy produkt -  aplikację mobilną POSbistro, dedykowaną do obsługi gastronomii. Produkt z pewnością innowacyjny, pracujący w tzw. chmurze,   mający zastosowanie w obsłudze zarówno małych foodtrack'ów i kameralnych kawiarni jak i dużych restauracji z setkami stolików rozmieszczonych w wielu salach.


Dobry produkt to jedno, inna kwestia to umiejętność wdrożenia i dostosowania go do specyfiki klienta. Czy i w tym zakresie zespół ESC SA potrafi być innowacyjny? Z pewnością tak! Lata doświadczeń w obsłudze rynku HoReCa pozwalają nam łączyć wiedzę z umiejętnością doboru tych rozwiązań technologicznych, które są najnowszym trendem rynkowym oraz dają klientowi najlepszy efekt w sensie optymalizacji pracy. Optymalizacji w efekcie zamieniającej się w zysk.

Na targach były też inne innowacyjne produkty. Wyczyny tego małego robocika przykładem. Pokłony odbiera szefowa działu handlowego Magdalena Greloch.

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

 

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu