zmień dział


Design ma znaczenie

Design ma znaczenie

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.07.26

  1. Dlaczego warto zwracać uwagę na wygląd elektroniki i oprogramowania do zarządzania sklepem?
  2. Sprzęt na medal
  3. A co z oprogramowaniem?

Dlaczego warto zwracać uwagę na wygląd elektroniki i oprogramowania do zarządzania sklepem?

komputery

Uwielbiamy przedmioty ładne, atrakcyjne i estetyczne. Czasy, kiedy kupowaliśmy to, co stało na sklepowej półce (bo nic innego nie było) dawno minęły. Teraz w pierwszej kolejności sprawdzamy, jak coś wygląda, a dopiero później funkcje oraz parametry. Nie dziwi zatem, że także sprzęt, który umieszczamy w sklepie powinien prezentować się elegancko, pasować do całej aranżacji i przyciągać wzrok klientów oraz kontrahentów.

programista przed komputerem

Wygląd naszego biura lub sklepu oraz wszystkich znajdujących się w nim przedmiotów świadczy o naszym biznesie. Nieestetyczna elektronika, zacinający się komputer, zakurzona kasa fiskalna czy zaśmiecony pulpit na komputerze obrazują przedsiębiorcę jako osobę nieprofesjonalną, która nie dba o swoje dobra, w jaki zatem sposób zadba o klienta? Osoby, które przychodzą skorzystać z oferty zwracają uwagę na każdy szczegół w sklepie - tak samo jak wykluczone są kłębki kurzu na podłodze, smugi na oknach czy pajęczyna tak samo sprzęt powinien być w dobrym stanie, czysty oraz sprawny. Ponadto elektronika ma za zadanie uatrakcyjnić lokal, dlatego warto zwrócić uwagę na jej wygląd. Coraz częściej kasy fiskalne, drukarki czy skanery tworzone są zgodnie z nowoczesnym designem, dopracowane, funkcjonalne oraz atrakcyjnie prezentujące się na ladzie lub biurku.

Sprzęt na medal

Nowoczesna elektronika do obsługi sklepu bogata jest w funkcje ułatwiające obsługę klienta, ale również ciekawie wygląda. Atrakcyjna forma, oryginalny design, symetryczne kształty - to wszystko sprawia, że korzystanie z tych urządzeń jest nie tylko proste, ale i przyjemne. Klient widząc efektowną kasę lub drukarkę, wagę czy też komputer, monitor dotykowy, tablet z pewnością chętniej wróci. Sprzęt świadczy o nowoczesny podejściu, otwartości na nowe rozwiązania, świeżego podejścia do branży i właśnie takiego kontrahenta oczekują klienci. To dlatego w naszej ofercie pojawiają się urządzenia, które są estetyczne oraz zwracają uwagę nie tylko funkcjonalnością, ale także wyglądem.

A co z oprogramowaniem?

Nie dajmy się zwieść myśleniu, że jeśli coś nie jest w całości odsłonięte to tego nie widać. Atrakcyjny wygląd sprzętów dotyczy nie tylko elektroniki, która stoi na ladzie, ale również programów użytych na komputerze czy tablecie. Ciekawy interfejs, nowoczesny design programowania, przyjazne kolory mają znaczenie. Klient kątem oka widzi, co znajduje się na pulpicie komputera czy jak wygląda program do składania zamówień na tablecie i może ocenić czy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań.

 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu