zmień dział


Kekemeke – jak może wspomóc Twój lokal gastronomiczny?

Kekemeke – jak może wspomóc Twój lokal gastronomiczny?

Data:

  1. Aplikacja mobilna Kekemeke
  2. Korzyści dla restauratorów
  3. Kekemeke i POSbistro

widok aplikacji kekemeke na telefonie

Aplikacja mobilna Kekemeke

Kekemeke to aplikacja mobilna do zbierania pieczątek, które można wymieniać np. na darmową kawę czy posiłek. Pojawiła się na rynku 4 lata temu, a dzisiaj pieczątki zbierać można już w ponad 500 miejscach, w tym głównie restauracjach, burgerowniach i food trucki, ale także salonach fryzjerskich czy SPA. Na początku bieżącego roku aplikację kupił producent mobilnego oprogramowania dla gastronomii - POSbistro, otwierając tym samym nową erę zarządzania biznesem.

Aplikacja Kekemeke dostępna jest na smartfony z systemem operacyjnym: Android, iOS oraz Windows. Wyróżnia się prostym interfejsem i bardzo szybkim działaniem. Ważny jest także fakt, że nie wyświetla reklam i nie wymaga dokonania rejestracji z podaniem danych. Można skorzystać z niej nie tylko w największym miastach. Na chwilę obecną Kekemeke to nie tylko program lojalnościowy do zbierania pieczątek, ale także platforma do oceny jakości obsługi, jedzenia czy narzędzie do wysyłania powiadomień o lokalach i okazjach w pobliżu naszej lokalizacji.

Korzyści dla restauratorów

Kekemeke oferuje powiadomienia push, co z punktu widzenia marketingu, jest doskonałym sposobem na prowadzenie jeszcze efektywniejszej komunikacji z użytkownikami. W ramach tego narzędzia sami restauratorzy otrzymują także cenne informacje o swoich klientach - o preferencjach i zachowaniach zakupowych. Samo Kekemeke przeprowadziło badanie, z którego wynika, że konsumenci chętnie korzystają z programów lojalnościowych. Aż 45% przynajmniej z jednego lub dwóch, a co trzeci z trzech lub czterech! To doskonała wiadomość dla właścicieli lokali gastronomicznych, którzy chcą podnieść sprzedaż na wyższy level. Na podstawie tego samego badania dowiadujemy się, że co drugi klient chętniej wybiera miejsca, w których może zbierać pieczątki w ramach programu lojalnościowego. Aplikacja Kekemeke to nowoczesna i zautomatyzowana forma tradycyjnych, papierowych karteczek do zbierania pieczątek, przy czym jeszcze bardziej zwiększa możliwości marketingowe poprzez geolokalizację i powiadomienia push. Szczególnie w biznesie gastronomicznym bardzo istotna jest dbałość o klienta, aby ponownie pojawił się w lokalu.

Kekemeke i POSbistro

POSbistro to rozwiązanie do zarządzania sprzedażą i obsługą klienta w różnej wielkości punktach gastronomicznych. Na początku 2017 roku przejął Kekemeke, aby wykorzystać jego bazę i know-how do rozszerzenia swojej oferty. Celem transakcji było uzupełnienie oferty o sprawdzoną aplikację lojalnościową, co pozwoli jeszcze lepiej zarządzać biznesem. To kolejny krok w budowaniu kompleksowego narzędzia w jednym miejscu. POSbisto zintegrowało już rozwiązania usprawniające m.in. transakcje płatnicze, zamówienia online, monitoring przy użyciu kamer, zarządzanie obiektami hotelowymi czy bezdotykowe przyjmowanie gotówki. Kekemeke idealnie wpisuje się w tę strategię.
 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

 

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu